• (bkz: suriyeliler kalifikasyonu artıracak)

her suriyeli haberine bu bkz vereceğim
  • ülkenin ağzına sıçtılar anasını satayım

bari üstüne 3-5 avuç toprak atsa.
  • izmir'in en güzel semtinin çimenliklerine siçan insan disinda herkesin suçlu oldugu olay.

ben suçluyum , fasistler suçlu , devlet suçlu, izmirliler suçlu, kameraya çeken eleman suçlu ama sadece bu siçan utanmaz orospu evladi suçlu degil tamam mi.
  • nereye sicacak diye sorulmus habire. bu durumu savunan arkadaslarin evine siçacak tabi ki.

ulan hem savunursunuz hem de yardim etmezsiniz. tek yaptiginiz vicdan mastrbasyonu. arada 1 tl eline tutusturup cennete oynamaktan baska yaptiginiz bi bok yok.

bu kadar seviyorsan alacaksin evine, o guzel tuvaletine siçtirtacaksin bu zavalli cocugu.

ayrica biri demis ki multeci kamplari hastalik kayniyor. ala ala neden acaba?? sokaga sicinca hastalik yayilmiyor tabi?? salgin hastaliklar, bakteriler, kara ölüm,dizanteri gibi hastaliklar falan hep uzaydan geliyor.

boyle sokaga sicanlar artarsa hindistanda oldugu gibi sehirlerimiz yakinda salgin hastaliktan kirilir hale gelecek. hayirlisi.
  • allah'ım duyardan gebericem. yemin ederim bi gün yersiz bi duyara takılıp düşücem, o olacak. unıcef'ten adamların gelmesini ve "allah bizim belamızı versin, bizim işimizi bizden 349304 kat daha iyi yapıyorsun dostum, biz bu görevi haketmiyoruz lanet olsun, işte hümanizm, işte duyar, işte bizi yıkan tek kelime oh my goodness" demesini bekliyorlar bence bu kafalar, başka bir açıklaması yok bunun.

çocuk demiş. hatta bkz vermiş... çocuk. şöyle bak;

(bkz: çocuk)

...

...

(derin sessizlik)
    (ibret yüklemesi)
    (göt etme)
    (üstün insaniyetin verdiği o tarifsiz haz)
    (kapanış)

...

"evet şimdi olayı yanlış anlayan faşist hislere sahip hatta faşist hislere de sahip olmayan ama yeterince kuvvetli şekilde olayı kavrayamamış tüm insanlığa kısa ve ağır bir darbe indirdim... yeah"

çocuk mu diyorsun dostum? çocuk?

tuvalet eğitimi almamış, alamamış, tuvalet eğitimi alması gereken esnada kendi sikinden başka hiçbir şey düşünmeyen babasının ve "evlat" yerine "kendi kendine büyüyen et parçaları" yetiştirdiğini düşünen anasının muhtemelen sikişme derdinde olduğu, bu yüzden bu ikisini de doğru düzgün göremeyen ve yine bu sebepten tuvalet eğitimini alamayan çocuk. evet çocuk. böyle çocuk.

on sene sonra senin kendi evladında; ülkeden elli sene evvel kökü kazınmış çiçek hastalığı çıkmaya başladığında, sana ebeninkini tersten gösterecek çocuk
  • sıçmak bir ihtiyaç elbette. cinsellik de bir ihtiyaç. bu çocuk büyüdüğünde şu çok hümanist geçinen kitlenin karısına, kızına tecavüz etse neler diyeceklerini çok merak ediyorum. ya şimdi birine teklif etse kızın abisinden dayak yiyecek, belediyenin ayıbı genelev bile paralı amk. çocuk ne yapsın. kız elin sarı saçlı, mavi gözlü, adonisli vikingiyle flört ederken bir şey yok da ülkesindeki savaştan kaçmış bu zavallı çocuk 5 dakika keyiflenmiş çok mu? hem içine bile boşalmamış. belediyenin ayıbı kızı bir yerlere götürse bi çuval para.

çocuğun suriyeli ya da türk olması fark yapmaz. kimse de merak etmesin bu çocuk avrupalı olsa kimse ay ne kadar şirin demeyecekti. işte tek dişli canavar vs. vs. şeklinde avrupa insanını yerecektik. zaten olay sıçmaya geldiğinde avrupalıları bile(!) küçümseyen biz değil miyiz? götlerini yıkamazlar, taharet almazlar diye.
  • ulan kedim bile ulu orta yere sıçınca lan bu buraya olmadı ben bunu bir gömeyim diyor ama o savaştan kaçtı haklı tabi. ankara kızılay tarafına gece 12 gibi gelirseniz ağzınızada sıçabilirler.
  • yine leş gibi duyar kokutmuşsunuz. lan sokağa sıçıyorlar olm delirdiniz mi siz? türk yapsa itin götüne sokulur, suriyeli olunca sıçtığı boka bile güzelleme yapılıyor amk yerinde ya. utanmadan faturasını bize çıkaran bile var. insan bakar etrafına kimse buraya sıçmıyor der yine sıçmaz, bu yaşta çocuk bu akla sahiptir. medeniyetsizlik kültür olmuş yav nasıl suriyelilikle alakası yok? yoksa istisna falan mı sanıyorsunuz bunları?

hadi varsayalım ki bilmiyor. çocuğa oraya sıçmamayı kimse öğretmediyse bu daha büyük bi sorun değil mi abi? ülkesi savaştan yanarken hala it gibi sikişip doğurmaya, sonra da sokağa salmaya devam edenler daha büyük sorun değil mi? şimdilik suçu olmasın hadi, daha çocuk. e hep çocuk kalmayacaklar ya? bunun gibileri bikaç sene sonra seni sokak ortasında soyduğunda, karına kızına sarktığında da "e görmemiş işte anasından babasından" diye savunacak mısın? bunlar sağa sola sıçıyor diye çocukların hasta olduğunda? olacak çünkü bunlar. ne olacak oluyor hatta amına koyim. yeminle delirmişsiniz ya.
  • sıçın, sıçın. azda siz sıçın.
  • sırf siyasi sebeplerle savunulmaması gereken medeniyetsizlik. çocuktan medeniyet beklemiyorum tabi muhtemelen doğduğundan beri böyle görmüş ama bu medeniyetsizleri ülkeye alan sorumlulara bildiğim bilmediğim en ağır küfürleri ediyorum. evet hem mecazi anlamda hem de gerçek anlamda ülkenin içine sıçtılar. ülkenin birkaç güzel ve medeni kalmayı başarmış şehri de bundan etkileniyor haliyle. şimdi kimisi "işte çocuk villa da mı yaşıyor canım nereye sıçsın?" demiş. bak canım kardeşim çocuğun sıçtığı noktanın 500 metre ötesinde alsancak camii var oranın tuvaletine ücretsiz girip ihtiyacını giderebilir. bir ara sözlükte geyiğine bir başlık açılmıştı ama gerçek oldu. evet esad ülkesinin en işe yaramaz, medeniyet yüzü görmemiş 2 milyonluk kesimini resmen iteledi bize. ülkesini teröristlerden de temizlemeyi başarırsa kısa sürede kalkınır bence.
hesabın var mı? giriş yap