şükela:  tümü | bugün soru sor
  • korgun rolandin kullanicilarina ozgu cikardigini belli ettigi ilk professional arranger. bol miktarda roland turevi style ve sesler yaninda disaridan ses alma ve iki parcayi ayni anda calip gecis yaptirabilme gibi disketten calan muzisyenlerin en sevdigi ozellikleri doldurmus olmasi tanidigim tum muzisyenlerin almasina sebep olmustur. stylelarini bilgisayar ortaminda editleyen yazilimlari dogrudan korgun vermesi de ayri bir guzellik olarak kayitlara gecsin diyor bu ilk entry'mi noktaliyorum. hayirli ugurlu olsun.
  • $u siralar korg turkiye'nin cikardigi yepyeni ritm paketleri ile birlikte piyanist $antorlerimizin gozdesi olma yolunda emin adimlarla ilerleyen bir alet. ritm paketleri tunel'de bulunabilir.
  • aslan han ve tünelde en çok satan klavye...
  • bu güzide alet hakkında daha detaylı bilgiler edinmek ve görmek için:

http://www.korgpa.com/
  • style,sesleri ve kalite hissi roland va7 den iyi olmayan ancak cift sequencer calıstırma ve türkce ritim ses kartı ekleyebilme özelliğiyle cazip gelebilitesi bulunan org.bazı style ve endingler roland ile aynı.ama transpose ve octave ayarı gibi dugmelerinin hemen göz önünde bulunması kullanımı kolaylastırıcı artılar tabii
  • piyasa klavyesi olarak iyi iş görebilecek ama gercek profesyonelligi asla yansıtamayacak korg modeli.tuşesi,tuşesinin verdigi his,kullanılabilirliği çok düşük seviyede.size casio org calıyormus hissi veriyor
  • çok baba bir düğüncü klavyesidir. romanlar arasında böbürlenme vesilesidir..

"benim biladerde vardır pa seksen"
  • edirneli sertaç örs bu aletin yaşayan en iyi virtüözlerinden biridir, topraam diye demiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=orntwfxvywi
  • haşat olmuş 2. elleri bile 1800 liradan aşağı satılmayan klavye, tek tük temizi ise 2300 tl civarı yuh mk, 2. el yamaha psr a1000 ler 1000 tl civarı, 0 casio at 5 1250 tl civarında, orga yeni başlayan bir adam için çok yüksek paralar bunlar ya.

biraz daha çıkıp 0 km pa300 alınabilir illaha korg deniyorsa
  • azeri presetleri bombadır. azeri müziğinin temelini oluşturan alettir.