şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayni zamanda matematik dehasiyla benzersiz besteler yazan , armonileri oyun sahasi bellemis , demo - tracker hususunda saygimi kazanmis programci - muzisyen.
  • dtcf hindoloji bölümünün eşi bulunmaz, aşmış, tüm zorluklara rağmen prof. olmuş efsanevi hocası. hint kültürünü, yaşamını, mitolojisini vs. insanı bu kadar eğlendirerek anlatabilecek ve öğretebilecek tek insan. türk edebiyatına yazdığı sayısız eserle bir daha asla eşi bulunamayacak yüce kişi. türkiye'deki öğretmenlerden nefret edenler için mutlaka görülmesi gereken biri. tüm bunların yanında klasik müzik erbabı, futbolcu, komedyen, karateci, karizmatik, dünyanın en süper hiper hocası...
  • yine bana çaktırmadan ünlü olmuş birisi
  • ayni frekansa gecildigi takdirde inanilmaz iyi gecinilen, iyi anlasilan adam.
    fakat nasil ayni frekansa gecilebilicegini henuz kesfedebilmis degilim. sanirsam bu cok spontane, pek random bir dunyevi hadise olup, oldukca da nadiren yasanmakta.
    korhanca gelistirmis oldugu bir de dili var,
    programlama dili diil, bildigimiz konusma dili.
    korhani rahatca anlayan insanlar da var elbet fakat yasami suresince yaninda bulunmus, sag kolu yok sol kolu seklinde onunla takilan bunyeler.
    beyninin bus speed'i hizla ve sikca degisim gosterdigi icin onunla senkronize bir muhabbet kurmak sanirim onumuzdeki 10 yil icerisinde mumkun kilabilecegim bir eylemdir.

-korhan bu ne? (ne guzel seffaf bi plastik kutu, icinde cipler mipler oh la la!)
    -o bi bilgisayar abi, ben yaptim. isletim sistemi de var. tam 5 saniye icinde boot ediyo
    -haa huu hooo ?
  • seçmeli ders vermek için insanları sınav yapan tuhaf kişilik...
  • oldukca zevkli ders isleyen,gulduren,kultur seviyesi yuksek olmakla beraber cok hızlı dusundugu ıcın yanlıs anlasılan ankara universitesi hindoloji profesoru.
  • ssgninde arkadasidir kendisi
  • http://www.2ka.org/ adresinde sitesini yayına sokmuş agressorun coderı.
  • yıldız savaslarini jedi leri hack leyerek baslatan, code yazıp okuya bilen, saygı duyulmasi gereken yetenekli dost.
  • iki kelimeyle
    buyuk adam

aslen
    uzay olmak profesoru