şükela:  tümü | bugün
 • istanbul universitesi istanbul tip fakultesinin 1961 dogumlu, acil cerrahi unitesinden sorumlu, genel cerrahi profesoru.
 • tanıdığın en muhteşem doktor.
  kolay kolay ameliyat demez. ameliyat olacaksın dediyse gerçekten ameliyat olman gerekiyordur sonuna kadar güvenebilirsin. hastayı tedavi etmekle kalmaz hasta iyileşene kadar takibini sürdürür başka bölüme gitmen gerekiyorsa elinden gelen her şeyi yapar. sonunda iyileştirir.
  bütün doktorlar onun gibi ilgili ve bilgi sahibi olsa ne hasta insan kalır, ne hastalık.
 • yukarıda yazan her şeyi belki yapıyordur, orasını bilemiyorum fakat ameliyat ücreti o kadar çok ki isteseniz de olamıyorsunuz.
 • verdiği istatistiki oranlara hasta olduğum abimiz. %10-%90 nasıl bir orandır aq
 • türkiye’de bu işi doğru yapan ender doktorlardan birisi. genelde toto ile ilgili ameliyatlarda ameliyat sonrası bir kaç ay süren çile başlar, oturulmaz, tuvalete girmek zordur, çıkmak daha da zordur ve uzun bir süreçtir.

  ama korhan hoca'da işler böyle yürümüyor, anal fissür, anal fistül ve hemoroid ameliyatını tek seferde lazerle yaptı bana ki lazerle yapmak zor iştir. 2 gün sonrası her şeyi yiyip içebiliyordum. tuvalette tek sorun yaşamadım ve verdiğim yığınla parayı kendisine helal ettim.
 • ameliyat fiyatlarını merak ettiğim ama koskoca internet aleminde bu konuda doğru düzgün bilgi edinemediğim fakat işinde başarılı olduğu anlaşılan prof. dr.

  ameliyat olmuş birileri fiyat konusunda yeşillendirirse sevinirim.

  edit : ameliyat fiyatlarının 10 bin civarında olduğu duyumunu aldım. muayne ücreti de kendileri telefonda söyledi 500tl imiş.
 • garip bir doktor. popo konusunda uzman olabilir ya da en iyi popo cerrahı da olabilir fakat hasta ilişkisi konusunda sınıfta kalmış bir doktordur.

  öncelikle 2015 senesinde 500 lira gibi bir ücret almaktadır ki asgari ücretin yarısına denk gelir. nişantaşı gibi bir yerde muayenehanesi olduğundan bir dereceye kadar fiyatının yüksek olması kabul edilebilirsiniz fakat nişantaşı'da istanbul'un bir semtidir sonuç olarak international space station değildir.

  aman popomuzu toplasın da, artık 500 liraysa 500 lira popomuzu sağlam doktora emanet edelim diye poponuza kaçan 500 tl'yi düşünmemeye çalışırsınız fakat randevu saatini 45 dk geçerken bekleme salonunda poponuzun üzerinde beklemek haliyle doktorun iş ahlakını sorgulamanıza neden olur.

  bir proktolog(popo cerrahı)un bekleme salonunda randevu saatinizin üzerinden 30 dk geçerken, asistanının gelip herkesin içinde "şikayetiniz neydi ? doktoru bilgilendireceğim" diye sormasına

  basurum var canım kafan kadar, belli ki kafanın içi boş, o boşluk kadar vardır hacmi git şimdi ona anlat istişare edin, beni de burada ağaç etmeye devam edin demek içten gelir fakat söyleyemeyebilirsiniz.

  'bu yardımcısı biraz mal ama doktor iyi , o kadar tavsiyeyle geldik şimdi' diye düşünerek 'ben onu doktorla konuşsam' diye geçiştirmeye çalışırsınız. fayda etmez o cevabı almak ister.

  neyse büyük badireler atlatılarak korhan beyin ofisine girersiniz. şikayetinizi dinler, size sorular sorar,muayene eder. ilaç filan yazabilir fakat yine ilaçların kullanımını asistanıyla konuşmak zorundasınızdır. yazdığı ilaçlardan da asistanı bir 300-500 lira ister, dışarıda fiyatının daha pahalı olacağını söyleyerek. daha sonra öğrenirsiniz ki yazacağı ilaçları yarı fiyatına dışarıdan temin edebilirsiniz.

  doktor bey çok soru sormanızdan hoşlanmayacaktır. çok soru soruyorsunuz, bu durumda operasyonun başarılı geçeceğini düşünmüyorum diyerek operasyondan vazgeçecek kadar ileri görüşlü bir insandır. bir operasyon olacaksanız sizinle fiyatta konuşmaz onun için kibarca yardımcısına yönlendirir.

  belki eli iyidir bilmiyorum fakat yapacağı ameliyatın detaylarını öğrenmek istiyorsanız, büyük ihtimalle ben yapmıyorum bu ameliyatı diyip gülümseyerek çekip gidebilir.
 • yazdıklarımı sildirmiş ticarethane