şükela:  tümü | bugün
  • bir süre oluyor bu. filmin etkisi geçene kadar gidilmiyor arkadaş tuvalete. böyle ıkınıp sıkarak oturuyorsunuz yerinizde. sanki klozetten biri çıkıp koparacak çükünüzü. gerçi belli de olmaz amınakoyım, en iyisi oturmak galiba. evet.
  • korku filmindeki mahluğun arkadan gelmesi korkusu sebeptir buna.
    ben film izlerken hep ice tea şeftali içerim. birayla aynı etkiye sahip olduğundan, filmin sonunda tuvalet isterim. odamın da tam karşısında, iki adım falan. ama gidemem. neden? o öcü arkadan gelip "höyy!" yapmasın diye. çünkü yapar piç, biliyorum.
    hadi gittin tuvalete, yan işemek zorunda kalıyorsun ki kapıya bakabilesin.
    yani kötü durum işte. çünkü çiş daha önemsiz öcü karşısında.
  • hele birde tuvaleti evin dışında olan eski tip bir evdeyseniz sıçtınız demektir.
    (bkz: altına sıçmak)
  • ben ışığı kapatamama seviyesindeyim. rüzgarlı bir gecede.. neyse daha fazla düşünmwk istemiyorum ama bunu buraya yazarsam başıma bir şey gelmez gibi geliyor. neden bütün sesler beni bir iskelet ordusunun peşimden geldiğine ikna edecek şekilde geliyor diye düşündüren anlardır.
  • normal bir insanda olması gerekendir lakin bende şu şekilde vuku buluyor ;

tuvalete gidememek + uyuyamamak + bütün ışıkları açık bırakmak + komikli videolar ya da çizgi film seyredip kendini nötrlemeye çalışmak + yine de uyuyamamak + tam yattığında duvarda gelen misket sesi biraz da tabi başka sesler + allam sen bana yardım et deyip yorganı üstüne çekmek ama o zamanda aklına garez filmindeki sahnenin gelmesi + ağlamak.

ağlayarak en sonunda uykuya dalmak ama artık sabah olduğu için bu sefer de sabahki işlerin aksaması.

ne lanet bir şeysin korku filmi!