• 2013 yılının en başarılı korku filmi korku seansı'nın devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift ed ve lorraine warren çiftine odaklanıyor.
    warren’lar, hayret verici doğaüstü araştırmalarına, kötü niyetli bir ruhun dört çocuk büyüten bekar bir annenin evine dadanması üzerine, aileye yardım eli uzatmak için kuzey londra’ya doğru yola koyuluyorlar.
    filminde; bekar anne rolünde frances o’connor , madison wolfe , lauren esposito, patrick mcauley ve benjamin ve çocuk rollerinde haigh maria doyle kennedy ; simon delaney ; frankapotente ; ve simon mcburney yer alıyor.
    kamera arkasında james wan, oscar adayı görüntü yönetmeni don burgess, yapım tasarımcısı julie berghoff, editör kirk morri, kostüm tasarımcıları kristin burke ve besteci joseph bishara yer alıyor.

orijinal adı the conjuring 2: the enfield poltergeist
  • izlemeden önce bir kez daha düşünün:
    korku ve gerilim sineması herkese göre değil. özellikle yaşlılara göre hiç değil. hindistan’da gerçekleşen olayda, 65 yaşındaki bir adam “the conjuring 2” (korku seansı 2) adlı filmi izlerken hayatını kaybetti. times of ındia sitesinin verdiği habere göre, filmi izlerken kalbinde sancı hisseden adam filmin sonlarına doğru bayıldı ve bir daha uyanmadı.
  • pek korku filmi sevmesem de, yoğun istek üzerine bugün izlenilmesi zorunlu kılınan filmmiş. bir önceki serisi ile bağlantısı varmış. o yüzden önce ilk serisini izlemek gerekliymiş. hadi hayırlısı bakalım.
  • toplu tasimada telefondan izlenmemesi gereken korku filmi.
  • otobüsle yolculuk yaparken yapacak bişeyin olmadığı için önünde duran küçük ekrandan izlediğinde oldukça zevkli olan film.
  • bi film düşünün hesapta ölenleri, bayılanları bol. gerçekçi bi atmosfere sahip, özellikle vera farmiga sanki bu film için yaratılmış gibi. dönemine göre iyi olsa da beklentilerimi karşıladığını söylersem yalan olur. o ara sadece içeriğini beğenmiştim.
hesabın var mı? giriş yap