şükela:  tümü | bugün
  • sozlukte bi annemle babaannem eksik, dolayisiyla korkuyo insan.. (bkz: ailem bu sozlugu okursa ne olur)
  • - sen dun yatmamis miydin?
    - ee nasi ki?
    - bu entriler ne boyle?
    - eoo onlari ben seyapmisim.. naapmisim hakkaten ben..
  • ayar alma korkusu da olabilir. (bkz: ayar) (bkz: ayar almak), (bkz: ayar vermek) (bkz: ayar etmek).
  • 10 entrylik baraji a$ip yazarlik statusune ula$ip bu gazla yeni entryler icin idman yapip login olurken "sebepsiz yere uzakla$tirildiniz" mesaji ile kar$ila$mak ve her$eye yeniden ba$lamak ve bu sefer ben nerde hata yaptim diye tirsak bir pozisyona dü$mek
  • sozluk formatina uyar mi uymaz mi, ispiyonlanir mi, silinir mi, ucurulur muyum gibi bi dolu endise sebebiyle olusan durum. sozlugumuz demokratik bir platformdur bu konuda eski yeni ayirimi yapmamaktadir.
  • abisine yaranabilmek için sözlüğe üye olmaya çalışanın entry girerken akla karayı seçmesi
  • henüz çaylakken, yanlış yapma riski göz önünde bulundurulunca pekala geçerli bir durum.
  • özellikle çaylak modedayken insanı ciddi kasan his.bir suser olarak entry girerken en ince elenip sık dokunan dönemde her entry girişinde ya$anan,'ulan acaba bunu yazmasa mıydım?ya beğenilmezse?' diye paranoyalara girmeye sebebiyet veren korku çe$idi...tatsızdır..
  • - korkarım ki entry giremiyorum
    - niye len ?
    - rica edelim kapıyalım bu bahsi
    - çaylak oldun gene di mi ehehe mal değneği eheheh
    - rica ediyorum dedim ?!
    - ehehe naptın gene kimbilir
    - korkarım ki ağzını sikmek zorundayım
    - ne korkar adammışsın be.