• çift şerit görünümlü tek şerit yol. altı ay sağdan altı ay soldan tek şerit trafik verilir. sürekli yapım halindedir.
  • lanet olası bir yoldur. bol viraj, dağ çıkış iniş. bir de arabasına güvenip o virajlara 140'la girenler var, kendi canını geçtim benim canımı da tehlikeye atıyorlar.

2 gün önce geldim istanbul'dan tekirova'ya. 7 senedir de aktif olarak araba kullanıyorum istanbul'da, ama biraz tırstım açıkçası o virajlarda.
  • evet boş iş gibi görünebilir ama buna değer
  • özlediğim yol. tabelasını okumaktan bile keyif alırdım.
  • intihar etmek için birebir karayolu. özellikle gece yarısı tek başına kulaklarınızı takarak gidin.
  • görsel

an itibariyle "debriyaj gaz derken hazanım soldu,
    maslağa ermeden ek şerit doldu" şiirini hayata geçirdi. saat 20:30'da olympos'da toplanacaktık. henüz antalya'yı göremedik. antalya'nın belediye başkan yardımcılarından biriyle moskova'da sohbet etmiştik. yazarken kazayı gördüm. kaza varmış.
  • yaz ayında çıkıyorsanız aracınızın motor sıcaklığı 90 derecelerden 110'a kadar çıkacaktır. tabi yol boşsa!
  • 7 yıldır bitirilemeyen yoldur. hepsi 50 km nasıl bitmez anlamak mümkün değil.
  • .. aşağıdan kaptırıp geliyorsun , bi bakıyorsun yol daralmış ve tek şerite düşüp konvoy olmuş .. niye .. çünkü konvoyun başında bir kamyon var ve konvoy uzunluğu neredeyse aşağıda düzlerçamına inmiş .. haa , bir de geceyse , korkuteli yolu olur size korkutüneli yolu .. arabanız bozulursa , gün ışıyana kadar arabanızdan inmeyin .. toroslardaki bütün vahşi hayvanların (ayı - kurt - yaban geyiği v.s. ) bol bulunduğu bir güzergahtadır ..
  • 34 yaşındayım son 25 yıldır herhangi bir yerinde inşaatın, tadilatın bitmediği yoldur. bu yıl nasıl merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap