• güzel yıllardır, hepsini severek dinlemişizdir.
    kendi adıma konuşayım korn'u ayrı tutmam lazım belki, et mi balık mı tavuk mu hiç anlayamadım o adamları, bi boka benzetmedim onca yıl, limp bizkit de çabuk saldı kendini denebilir, ama tarzlarıyla linkin park da slipknot da her zaman saygıyla anılacak adamlar.

edt:
    ulan bu başlık ne ara başıma kaldı?
    hazır editlemişken o zaman,
    (bkz: #68288268)
  • negzel günler... biz isyanı "numb" ile öğrendiydik, maymun o sıralarda gözünü açtıydı. hey yavrum hey. şu an linkin park tişörtünü pijama olarak kullandığım için bir çeşit utanç filan da var tabi.
  • deftonesu da eklersek hayatımın en güzel yıllarıdır.
  • ve metallica durur mu ? yapıştırmış cevabı.

hero of the day
  • biraz korn biraz da linkin park dışında ismi geçen gruplara pek bulaşmadığım yıllardır. yine de özellikle korn'u çok severdim ben. tabii ki bu grupların hiçbirini yukarıda adı geçen devlerle bir tutmuyorum. rock/metal müzik alemlerine yeni dalan gençler bu grupları dinlesinler mi derseniz bunlarla çok zaman harcamasınlar derim.

hatta gelin size bir kıyak yapayım. dinleyin bakalım şunu. sözlerini de okuyun ama.
  • eski rock gruplari efsaneydi ac dc, opeth, mötley crüe ve diğerleri ama bunlar da güzeldi be. benim alışmam baya zamanımı almıştı ama severek dinledim. hala da playlistimde birkaç sarkıları var. ama hala bon jovi den nefret ediyorum niye gıcığım bu kadar hiç bilmiyorum. ama gerçekten dayanamıyorum.
  • bolca dıjj djjjjj dıııjjjjj cıjjjjjj bıjjjj içeren, tüm parçaları birbirinin üç aşağı beş yukarı aynısı olan ve sikko akorlar dışında hiçbir ritim, melodi içermeyen yarrack kürreck müzikler yapan grupların dinlediği yıllar; kayıp ve boşa geçmiş yıllardır.

edit: baymiyagi85 uyardı. akort değil akormuş. düzeltildi.
  • linkin park'ın faint şarkısı ile gaza geldiğimiz liseli ergen yıllardı. bu adamları en son ne zaman dinlediğimi bile hatırlamıyorum ama isimlerini görünce bi gülümsetti, iyi kötü dinlemişiz işte anı olarak kalmış bize.
  • linkin park'ın faint şarkısı ile gaza geldiğimiz liseli ergen yıllardı. bu adamları en son ne zaman dinlediğimi bile hatırlamıyorum ama isimlerini görünce bi gülümsetti, iyi kötü dinlemişiz işte anı olarak kalmış bize.
  • gerçek metal gruplarının albumlerinden sarkı secmeden tamamını dinlersin. hepsinin ayri bir karakteri ve tadı vardır. minimum 10 sene ömrü vardır sarkının, hiç sıkılmadan dinlersin, bazıları da ölümsüzdür sonsuza kadar dinlesen doyamazsın.

baslıktaki arkadasların güzel sarkıları yok degil hatta bazılarını neredeyse bir yıl keyifle dinlemişimdir ama gercek metal olmanın yanına bile yaklasamazlar.
    gerci kendilerinin de öyle bir iddiası oldugunu sanmıyorum.
  • mutlu yillardi netekim
hesabın var mı? giriş yap