şükela:  tümü | bugün
  • dream dergisi filan vardı, bilenler bilir.

velhasıl güzel yıllardı.
  • (bkz: yavşak metal)
  • slipknot dinlemeye herkesin gotu yemezdi. onu ayirin aradan.
    duygulandim lan.

word up
    in the end
    duality
    eat you alive.
    guzel zamanlar..
  • bunların türkiye'de en gözde olduğu dönem ankaralı rock gruplarının ortalığın tozunu attırdığı dönemdi. keşke kapanmasaydı o dönem de şimdiki " çay var içersen. zıkkımın kökü var yersen ", " parka gidecekmiş iki gözümün çiçeği " temalı içinde edebiyat olmayan edebiyat dergileri, berbat türkçe telaffuzuyla ağzı gözü yaya yaya söylenen yıldız tilbe, ferdi tayfur, müslüm gürses, nazan öncel coverları janrı popüler kültüre hiç hakim olmasaydı. metal, rock şeyleri iyiydi be.
    bitirirken;
    adil ve cem için... ;)
    editt: başlıktakilerle eşzamanlı olarak burzum da popülerdi bahsettiğim dönemde sanki.
  • (bkz: him) unutmuşsun kardeş !!
  • ergenlik dönemimizde çok dinlerdim ve birgün hayatıma metallica girdi ve sonra yardırdım gitti iron maiden metallica megadeth slayer exudes gnr anthrax felan işte
  • 6. nesil ekşi sözlük yazarı olmuştur.
  • en az 1 şarkının telefonda mp3 olarak bulunduğu dönemdir.
  • arkadaş alemsiniz yani, adam başlığa nu metal gruplarını almış, öteki ordan diyor ki gerçek metal o değil, iron maiden, opeth, black sabbath. yapma ya gerçekten mi. millet hamburgerci konuşuyor, sen çıkmış diyorsun ki yok biri bunlara villa bosphorus'u anlatsın, yok anjelique varken mc donald's kim. yahu kimsenin metal(?) limp bizkit'ten sorulur dediği mi var. o tişörtlerini giyip marjinal oluyorlar diye kızdıklarınız dahil.
  • ergen olduğumu öğrendiğim başlık.

hepsinden biraz biraz dinledim ve dinlemeye de devam ediyorum. ama aralarında linkin park'ın yeri benim için tamamen ayrıdır. chester charles bennington ve mike shinoda öncülüğünde çıkardığı albümlerden ilki hybrid theory'dir ve şarkıların çoğu (in the end dışında) kulağa o kadar da hitap etmiyordu. ancak 2003'te çıkardıkları meteora albümü tek kelimeyle mükemmeldir. from the inside'ı dinleyin klibini izleyin anlayın sonra bi daha konuşalım.
hesabın var mı? giriş yap