şükela:  tümü | bugün
 • trafikte kendisine korna çalan motorcuyu durdurup belinden silah çeken, ana avrat söven trafik magandası hakkında yasal işlem yapılmalıdır.

  buyrun olayın geçtiği video:

  https://www.facebook.com/…g/videos/1990523921209711

  edit: motorcunun tek hatası magandaya el kol hareketi yaptıktan sonra magandaya uyarak durmasıdır. kornaya biraz fazla basması hata değildir; refleks sonucu meydana gelen dikkatsizliktir. zira önündeki aracın ani fren yapması motorcunun ölümüne sebep olabilir.

  bence motorcuyu linç etmek yerine bu magandanın silah çekme motivasyonunu tartışmak gerekir.
 • silah çekme kısmı olmasa ilk magandalık motorcuya ait. yola araba çıkmış adam de tedbir amaçlı yavaşlamış. trafik sana göre mı akacak lan sik kırığı derler adama. hadi neyse mevzu bitti, kornana bastın, tepkini koydun, geçtin gittin. daha ne diye dönüp dayılanıyorsun tanımadığın herife. adam biraz daha psikopat olsa bok yoluna gidecektin durduk yere. arabadaki yavşak silah çekmiş olmasa bu videoyu bırak yayınlamayı, geri dönüşüm kutusunun en dibine yollardın.
 • o değil de herkesin elinde silah var amk, nerden geliyor bunlar?
 • bir motorcu olarak kahroldugum videodur. arkadas bir kere olsun bir motorcu hakli olmaz mi ya. yerde bi adam yatiyor , ayrica araba cikmak uzere sag seride. adam tedbir amacli yavaslamis. silah cekme mevzusunu savunmuyorum da cok gereksiz atarlanmalarimiz var.
 • her zamanki gibi gerizekalı bir motorcu içerir. ulan sağ şeritte yaralı var, bu salak halen sağa geçsene diyor adama. ne yapacak, yaralıya makas mı atacak? beyinsiz.
 • yemin ediyorum ülkeden nefret etme sebebi video. motorcusu ayrı comar şoförü ayrı comar. karşılıklı tahammül eşiği sıfır. bu olayda haklı haksiz aramaya gerek yok. bu insanlar nasıl eğitilebilir tartışılması gereken bu.
 • çomarlar süper ligi 46. hafta mücadelesidir.

  elimizde bir dört tekerli bir araba ve iki tekerli bir araba var. şimdi dört tekerli olan tedbir amaçlı yavaş bir şekilde sol şeritten gidiyor. arkadan gelen iki tekerli arkadaş ise korna çalarak tepkisini koyuyor. olay anında anlamamış olabilir, doğal. ancak olayı uzatarak 1-0 geriye düşüyor. ardından tepki geliyor karşı taraftan. sıradan birkaç küfür ile yırtsa dört tekerli ekip maçı kazanabilecekken, silah çektiği için kendi kalesine üçlük atmış oluyor ve maçı 3-1 kaybediyor.

  yerde yatan arkadaşa şifa diliyor, bu tarz embesil ve çomar sürücülerin azalarak bitmesini temenni ediyoruz. önümüzdeki dört teker vs iki teker mücadelelerinde görüşmek üzere.
 • silah çekenin silah bir tarafına girsin o ayrı mevzu. lakin hep mi motorcular haksız olur be kardeşim?
  adam sağdaki kaza gereği hızını biraz yavaşlatmış. hemen yanına gidip taciz etmek niye? böyle bir manyağa denk gelirsin şarjörü ağzına boşaltırlar.
  aslında işin özeti ne kadar iğrenç bir ülkede yaşadığımızdır: haklısı haksız, haksızı haklı...
 • trafik kurallarına göre haklı, hukuk kurallarına göre haksız olan magandadır.
  o değil de olayı anlatan videoyla şu video arka arkaya izlendiğinde ülkeden bir kez daha nefret ettiriyor.
 • bakın çok yakında o silahın patladığını da göreceksiniz, malesef gidişat bu yönde.

  içinde nasıl bi tip olduğunu bilmediğiniz araca neden el kol yaparsınız kardeşim? millet iyice psikopata bağlamış, öfke tavan, bi de cenazesi, duruşması, boşanması, velayeti, borcu, alacağı, icrası vs vs türlü türlü halleri var insanların, bok yoluna delik deşik olacaksınız haberiniz yok.

  ayrıca eski bir motorcu olarak da şunu söylemeliyim: çoğunuz zevkinize kıçınızı gezdiriyorsunuz, bi de üstüne atar tutar... yapmayın... yapmayın çok ciddi söylüyorum.