şükela:  tümü | bugün
  • dünyada en çok dangalağı içinde barındıran ülkede yapılan şey. evet beyin silerek kutlama yapılıyor bu ülkede. ve bu ülke için umut besleyen optimistler var hala.
  • enteresan bir kutlama şeklidir. hakikaten enteresan. mantıklı bir açıklaması olan varsa dinlemeye hazırım.
    egzozların ve kornaların durmamacasına bağırdığı, silahların patladığı bir sevinme şeklini bir türlü akıl ve mantık süzgecinden geçiremiyorum. saatlerce...

mesela şu an zorba bir şekilde topluca tüm memleketin akşamını sikiyorlar. hayır, ben kaba değilim. şu an olan şeyi söylüyorum.

galatasaray kulübünü tebrik ediyorum. sizin ise sevinme şeklinizi sikeyim.
  • düşüncesizce bir kutlama şeklidir. sebebi her ne olursa olsun ve kim yaparsa yapsın etrafa rahatsızlık vericidir. kesinlikle yasaklanması gerekir. hatta trafikte bile engellenmesi gerekir.
  • sukredilmesi gereken kutlama şekli.

2018 yılının ortalarına geldiğimiz bu günlerde hala silah atarak kutlayan serefsizler var.
  • eğitimsizliğin belgesidir.
  • köprüyü yattığım yerden gözümden önce götümle gördüğüm bir yerde oturuyorum ve her asker uğurlama sezonuna her yaz gelince egzozu açık motorcu patırtısına takdir edersin çok açığım.
    her defasında da
    ananı sikeyim diyecek raddeye geliyorum.

bu vesileyle günlük başlangıç küfrümü etmiş oldum.
  • hem gürültüsünden hem de başkaları adına utanç duymaktan rahatsız olunan kepazeliktir.
  • rezilliktir. ülkenin kültür seviyesini gözler önüne serer.