• götte yakılan kandil fitili. bağsur ilacı.
  • gebeliğe bağlı oluşan hemoroid yüzünden tanıştığım fitil. prospektüsünde fitili uygulayıp ardından bi pamukla makatınızı kapatın diyor. bu lanet rahatsızlık ölmeden pamuğu geçirtiyor yani sayın okuyucular :///

gerçekten bünye bu fitili kabul etmiyor. ne zaman uygulasam aradan yarım saat geçmeden tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum. procto gylvenol diye başka bir fitil var, onda böyle bir sorunla karşılaşmadım. inşallah doğumdan sonra kaybolur bu hemoroid belası da uğraştırmaz daha fazla.
  • krem ve fitil formu vardır.

çabuk eriyen bir fitil. kıçında hemoroid mi var anal fissür mü var bilmediğimiz, utancından doktora gidemeyen bir arkadaşımın kullandığı fitildir aynı zamanda. zavallım, kalktı kıçına fitili soktu. aradan on dk geçmeden tuvalete koşturdu. yazık günah lan, fitil de çıktı tam erimemiş diyor asdfkjhg.

ama kendisinin kalkıp yanıma gelip rahatlamış bi pozisyonda yayılmasından, bazı bünyelerde lavman etkisi yarattığını söyleyebilirim. siz bu salağın yaptığını yapmayın, gidin efendim doktora. doktordan utanılmaz.
hesabın var mı? giriş yap