şükela:  tümü | bugün
 • ankara 3. sulh ceza hakimliği’nin erer sağlık ve eğitim kurumları işletmeciliği anonim şirketi'nin talebi üzerine verdiği 2017/4195 d. iş sayılı ve 30.05.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • bir bebeğin hayatına mal olan hastane görünümlü ticarethane. burda yazdıklarımızı silerek pisliğinizi örtemeyceksiniz. herkes öğrenecek rezilliğinizi .
 • insanların kendileri hakkında fikir sahibi olmamasını istediğini düşündüğüm hastane.

  kendi adıma konuşayım böyle kendi hakkında yorum yaptırmayan, burnundan kıl aldırmayan bir hastaneye güvenip tedavimi burada yaptırmam açıkcası.
 • sosyal medyadan hiç ders almamış cinayet hane.
 • (bkz: leoparın kuyruğunu tutma tutarsan bırakma)

  yediğiniz haltı tekrar tekrar hatırlatacağız. öyle sildirmeyle filan olmaz o işler.

  bir bebeğin hayatını karartıp, sonrasında bir de organize şekilde üstünü kapatmaya çalışan kurum.

  asla gitmeyin.
 • yine silinmiş olan mevzunun yaşandığı hastane. alıntıladığım ve burada paylaştıktan sonra hastanenin google maps'ten bile sildirdiği başka olaylara ait ekran görüntülerini tekrar ekliyorum.

  https://i.hizliresim.com/bamaoq.jpg
  https://i.hizliresim.com/zegx5o.jpg
  https://i.hizliresim.com/okpxdr.jpg
  https://i.hizliresim.com/lw2qqg.jpg
  https://i.hizliresim.com/vm59qj.jpg
  https://i.hizliresim.com/nwvqbb.jpg
  https://i.hizliresim.com/vpd6ar.jpg

  ayrıca kardeşimin arkadaşının başına da bu hastanede bir mevzu gelmiş, facebook'a falan yazıyormuş sildiriyorlarmış. onun metni de şöyle idi;

  ---
  koru hastanesinde doğan ve düzenli takiplerini yine koru hastanesinde yaptırdığım oğlumun karnındaki 14 cmlik kitleyi zeynep hanım fark edemedi. fışkırır derecede kusma, karında aşırı şişlik ve damarlanma vardı. ancak her seferinde gaz denildi. koru hastanesi dışında götürdüğüm bütün doktorlar, kitlenin çok rahat fark edildiğini, hatta oğlumun ellerinden bile anlaşıldığını söyledi. gaz deyip başka bir doktora götürmeseydik olacakları düşünmek dahi istemiyorum. oğlum yaklaşık 3 buçuk ay kemoterapi tedavisi gördü ve sonrasında karaciğerinin büyük bir kısmı alındı. ufak bir kan testi ya da ultrasonla anlaşılabilecek bir durum olmasına rağmen hiçbirini yaptırma gereği duymayan bir doktor çalıstırıyorsunuz. bu kadar basit olmamalı. daha erken tespit edilseydi tedavimiz bu kadar ağır olmayacaktı hatta kemoterapiye bile gerek kalmayacaktı belki. çocuklarımız bizim için çok kıymetli ve bütün anne babaların bu konuda daha dikkatli olmasını tavsiye ederim. süreç zor, çocuğunuzun çektiği acıları görmek en zoru!
  ---
 • bünyesinde gerçekleşen cinayet girişimi ile ilgili hesap vermesi gereken kurum.
 • halkla ilişkiler alanında kimlerle çalıştığını merak ettiğim, çalıştıkları ile yolum kesişirse yolumu değiştireceğim özel hastahane. bir özel hastahane düşünün ki;

  çalışanlarının tutum ve ihmalleri sebebiyle bir bebeğin beyin hasarı ile doğmasına yol açtığı iddia edilsin

  bu hastahane, aileden yana taraf olup olayın üzerine gideceğine olayı kurumsal kimliği ile sahiplenerek bir açıklama yayınlasın ve özetle desin ki "her bilmemkaç doğumdan birinde bu tarz komplikasyonlar normal".

  açıklamasına sosyal medyadan yorum yapanları engellesin.

  açıklaması hakkında yazılan cevap ve yorumlar için mahkemeden engelleme kararı çıkartsın.

  sonra da kendisi hakkında google'da en üst sıralarda çıkan internet sitesinde yer alan, bu olaydan önce var olan, yer yer müşteri memnuniyeti içeren entryleri dahi olay hakkında bu başlığa da entryler yazıldıktan sonra gözden çıkartsın.

  gerçekten halka ilişkiler departmanlarını merak ediyorum.
 • sozculeri geçen günlerde zeki kayahan coskun'da soz hakki kullanicam diye baglanana kadar yoktu. zeki ısrarla neden hesaplarınızdan doyurucu bir aciklama yapmadiniz diye sikistirinca yapmak zorunda kaldilar.

  ayni yayinda zeki, hastane sozcusune babanin iddialarini okudunuz mu diye sordu. sozcunun yaniti:

  cok detayli okumadim!

  lan neye itiraz ediyorsun o zaman?