şükela:  tümü | bugün
 • ankara 3.sulh ceza hakimliği'nin erer sağlık ve eğitim kurumları işletmeciliği a.ş.'nin talebi üzerine verdiği 30.05.2017 tarihli ve 2017/4195 d.iş sayılı kararı çerçevesinde, erişim sağlayıcıları birliği'nin 02.08.2017 tarihli ve 370 d.iş sayılı kararıyla bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • koru hastaneleri hayatınızı güzelleştirir sloganı altında ankara'da iki ayrı mekanda iş görmektedir. özellikle çocuk dogumu konusunda bu mekanları tercih etmemeniz şiddetle tavsiye olunur.
 • müthiş bir hastanedir. çoluğumu çocuğumu burada doğurtturacağım. imkanım olsa keşke de anamı, babamı, kardeşimi, dayımı, amcamı, kayınçomu yeniden burada doğurtturup, bu olağanüstü tecrübeyi yaşamalarını sağlayabilsem.

  yani düşünsenize; zaten doktor yok da, para verip doğum paketi alıyorsun; yine de doktor yok. muhatap yok. ama hademesinden, ebesine herkes o kadar ehil ki; bir şekilde doğumu gerçekleştiriyorlar. böyle kalifiye bir ekiple, böylesi yetkin bir sistem içinde herkes doğmalı. gerekirse reenkarne olup yeniden doğmalıyız.

  (bkz: ben siliyorum facebook yüklüyor)
 • mahkeme kararları ile entry de sildiren kurum olmuş şimdi de.

  oysa kötü bir şey dememiştim.

  ne demiştim sanırım şöyle bir şeydi:

  "iki badim bu hastaneyi korumak için kırk takla atan sözlük uluları tarafından uçuruldu.

  (bkz: the even prime is very odd) ve (bkz: sbkyi) tek dertleri yapılan haksızlığa dair bu sözlük ulularını eleştirmek idi.

  parası olanın düdüğü çaldığını ispatlayan bir kurum anlaşılan."

  nasreddin hocanın sözünü anmak bile tehlikeli mi ne?

  bence buluttan nem kapmasınlar. ben sözlük yönetimi için dedim. zamanında sansüre karşı logosuna siyah bant koyan ama eski çamların bardak olduğu sözlüğe idi sitemim.
 • sozculeri geçen günlerde zeki kayahan coskun'da soz hakki kullanicam diye baglanana kadar yoktu. zeki ısrarla neden hesaplarınızdan doyurucu bir aciklama yapmadiniz diye sikistirinca yapmak zorunda kaldilar.

  ayni yayinda zeki, hastane sozcusune babanin iddialarini okudunuz mu diye sordu. sozcunun yaniti:

  cok detayli okumadim!

  lan neye itiraz ediyorsun o zaman?

  .
 • şimdi google'a girip "koru hastanesi" diye aratınca otomatik tamamlama ekranında şunlar çıkıyor: https://i.hizliresim.com/g0grwy.jpg

  şimdi yapmamız gereken google'a girip "koru hastanesi rezaleti" şeklinde arama yapmak. ne kadar çok insan bu aramayı yaparsa google bu eşleşmeyi o kadar net bir şekilde yapacak. zaman içinde her "koru hastanesi" araması yapıldığında ilk olarak "rezaleti" kelimesini önerecek. adamlar google'ın algoritmasını da mahkemeye verecek değil ya!

  dediğimi yapmanız en fazla 10 saniyenizi alır.
 • rezaletleri ile tanınmaya başlayan hastane. iddialara göre bir bebeğin hayatını karartmıştır çalışanları tarafından ve sorumluluk kabul etmemektedir.

  türkiye de sağlık hizmeti veremeyen özel nitelikli sağlık kuruluşu.

  pr çalışmanızı hukuk yoluyla devam ettirmeniz sizin lehinize olmayacak sanırım.

  edit: silinen giri aynen korunmuştur.
 • entry ya da başlık sildirmeye devam ettikleri sürece konuyu duymayanlar da duyacak. ben sözlüğün bu konuda pısırıklığına şaşıyorum, sorunlu olmayan bir entry neden silinir, neden itiraz etmiyorlar? idealistlik değil, para kazandığı yeri koruması gerekmiyor mu bu insanların?

  iddia edilen şey hastanede normalde çalışmayan bir doktorun doğuma girip bir ailenin hayatını karartması sanırım ki konunun devamıyla ilgili kimse bilgi vermiyor. benim canım kıymetli şahsen ben gitmem bu hastaneye burnum aksa bile nadir görülen bir hastalıkla çıkarım gibi geliyor.
 • insan hayatını hiçe sayan, bu ortaya konulunca da mahkeme kararıyla entryler sildiren kurum. canını seven uzak dursun.