şükela:  tümü | bugün
 • madem arap usulü liberal düzende yaşıyoruz, her şeyin bir para karşılığı var; o zaman (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti) sonrası madur aileye minimum 60 milyon tl ödemesi gereken hastane.
 • müşteri ilişkileri çalışanlarının hepsinin aptal olduğu hastane.
 • ankara 3.sulh ceza hakimliği'nin erer sağlık ve eğitim kurumları işletmeciliği a.ş.'nin talebi üzerine verdiği 30.05.2017 tarihli ve 2017/4195 d.iş sayılı kararı çerçevesinde, erişim sağlayıcıları birliği'nin 02.08.2017 tarihli ve 370 d.iş sayılı kararıyla bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • google'da "koru hastanesi" diye arattığınızda hiçbir haber sitesinde haberi çıkmayan, tüm yandaş sitelere haberleri sildirmiş olan hastane.

  odatv ve sol haber portalı hariç hiçbir yerde yaptıkları rezalete ait haber yok. bu durum türk medyasının geldiği durumun özetidir.

  "eğer bendensen, bir bebeğin sakat kalmasına hatta ölmesine de yol açsan susarım, ses çıkarmam." işte dilsiz "şeytanlık" tam olarak bu.
 • koru hastaneleri hayatınızı güzelleştirir sloganı altında ankara'da iki ayrı mekanda iş görmektedir. özellikle çocuk dogumu konusunda bu mekanları tercih etmemeniz şiddetle tavsiye olunur.
 • müthiş bir hastanedir. çoluğumu çocuğumu burada doğurtturacağım. imkanım olsa keşke de anamı, babamı, kardeşimi, dayımı, amcamı, kayınçomu yeniden burada doğurtturup, bu olağanüstü tecrübeyi yaşamalarını sağlayabilsem.

  yani düşünsenize; zaten doktor yok da, para verip doğum paketi alıyorsun; yine de doktor yok. muhatap yok. ama hademesinden, ebesine herkes o kadar ehil ki; bir şekilde doğumu gerçekleştiriyorlar. böyle kalifiye bir ekiple, böylesi yetkin bir sistem içinde herkes doğmalı. gerekirse reenkarne olup yeniden doğmalıyız.

  (bkz: ben siliyorum facebook yüklüyor)
 • mahkeme kararları ile entry de sildiren kurum olmuş şimdi de.

  oysa kötü bir şey dememiştim.

  ne demiştim sanırım şöyle bir şeydi:

  "iki badim bu hastaneyi korumak için kırk takla atan sözlük uluları tarafından uçuruldu.

  (bkz: the even prime is very odd) ve (bkz: sbkyi) tek dertleri yapılan haksızlığa dair bu sözlük ulularını eleştirmek idi.

  parası olanın düdüğü çaldığını ispatlayan bir kurum anlaşılan."

  nasreddin hocanın sözünü anmak bile tehlikeli mi ne?

  bence buluttan nem kapmasınlar. ben sözlük yönetimi için dedim. zamanında sansüre karşı logosuna siyah bant koyan ama eski çamların bardak olduğu sözlüğe idi sitemim.
 • sozculeri geçen günlerde zeki kayahan coskun'da soz hakki kullanicam diye baglanana kadar yoktu. zeki ısrarla neden hesaplarınızdan doyurucu bir aciklama yapmadiniz diye sikistirinca yapmak zorunda kaldilar.

  ayni yayinda zeki, hastane sozcusune babanin iddialarini okudunuz mu diye sordu. sozcunun yaniti:

  cok detayli okumadim!

  lan neye itiraz ediyorsun o zaman?

  .
 • şimdi google'a girip "koru hastanesi" diye aratınca otomatik tamamlama ekranında şunlar çıkıyor: https://i.hizliresim.com/g0grwy.jpg

  şimdi yapmamız gereken google'a girip "koru hastanesi rezaleti" şeklinde arama yapmak. ne kadar çok insan bu aramayı yaparsa google bu eşleşmeyi o kadar net bir şekilde yapacak. zaman içinde her "koru hastanesi" araması yapıldığında ilk olarak "rezaleti" kelimesini önerecek. adamlar google'ın algoritmasını da mahkemeye verecek değil ya!

  dediğimi yapmanız en fazla 10 saniyenizi alır.