şükela:  tümü | bugün
  • sigorta şirketlerinin aş değiş de kooperatif olanı. tam olarak ne yer ne içer çözemedim.

sitesinden küçük bir tanıtım:
    amacımız,türkiyede ilk defa kurulan gerçek anlamda mütüel (karşılıklı)sigorta kooperatifimizde ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücü yaratarak ‘her şeyden önce üyelerinin memnuniyeti’anlayışını yerleştirmek, teknolojinin sağladığı olanakları en üst düzeyde kullanarak hizmet kalitemizi hızımızla desteklemek, oluşabilecek sorunları önceden tespit ederek çözüm üretmek, acentelerini ve çalışanlarını sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek eğitmek, sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer alarak toplumun gelişimine katkıda bulunmak, kooperatifimizin iş yapma anlayışını geliştirici her türlü görüş ve eleştiriyi açık olmak ve tüm bunlarla birlikte sektörde tercih edilen ve marka olan bir kuruluş olmaktır.

http://www.korusigorta.com.tr/
  • sevmediğim ve çalışmayı tercih etmediğim şirketlerden birisi.
  • telefonla ulaşmanın imkansız olduğu sigorta firması. ben daha önce böyle bir telefon santral hizmeti görmedim, sürekli olarak başa döndürüyor. neden büyüyemedikleri için küçük ama net örnek.