şükela:  tümü | bugün
  • kuşadasında 5 yıldızlı otel. 2 gece kalmanın etkileri epeyce sürecek. etkileri sıralamak gerekirse; teknoloji ve yenilikler konusunda otel ya geriden geliyor yada vizyonları böyle.
    duşta küvetin etrafı eski usül perde ile çevrili. saç kurutma makinesi o kadar basit ve eski ki hayatımda ilk defa gördüm, milattan öncesi gibi.
    havuzda müzik yok. görevliye açamaz mıyız dedim şöyle cevap verdi ' biz müzik çalmayız yasak, sadece 11:30-12-30 arası jimnastik için açılıyor.' . şok oldum ve uzaklaştım.
    havuzun çevresi boş bardaklar su şişeleri kutular yani çöp ile dolu.
    iskele çok kirli çok dağınık görevli bulamazsınız. cafeler eksik eleman ile hizmet yetersizliği rekoru kırıyor.
    hele ki bir de herşey dahil komedisi var ki yarılırsınız. nelerin herşey dahil olduğunu otel yayınlamalı bence. çünkü herşey dahil anlayışımız ya farklı yada okuduğumuzu ve satın aldığımızı anlamıyoruz.
    animasyoncu genç olmasa saatler nasıl geçerdi bilmiyorum. akşam yemekten sonra dışarı attık zaten kendimizi. yemek demişken restaurant menüsü çok dar. ben bir alabalık ile doyuyorum ama genel olarak öğle akşam aynı şeyler aynı tarzlar.
    netice olarak kuşadası'nı seviyorum ve otel için üzüldüm. manzarası süper ama dışı seni içi beni yakar durumu ortaya çıkıyor.
  • çocukluğumun önemli bi kısmını geçirdiğim otel. o zamanlar o civarın en lüks, pahalı ve popüler otellerinden biriydi ama otelin son durumu üzücü olmuş. hey gidi nerdeyse 20 yıl geçmiş.
  • tek kelimeyle skandal bir otel. kıbrıs'tan gelen konuklarımızı adanın en güzel otellerinden biri diye yönlendirdik. sonuç ne odalar fotoğraftakilerle alakalı ne de hizmet politikası. çok büyük hayalkırıklığı.