şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı, ayrıca pek değerli badim. filmlerle ilgili detaylı analizleri var. sohbetine doyum olmayan bir kişi.
 • çok değerli mamam. nefret ettiğim ankara'da, bir anne şefkati ile yaklaşıp derdime derman olmaya çalışan, sürekli kontrolü davranmaya çalışan beni tutup barın ortasında 3 kızın arasına fırlatan (ki emin olun 1.60lık kpbg'nin 1.78lik msd'yi tutup atması oldukça zor bir şey), saatlerce geyik yapabildiğim nadir dostlarımdan. iyi ki varsın be korun parmağına batan göz!
 • o bir tatlı kedicik ...

  o bir minnak sevgi çiçeği ..

  o benim yeni badim ...

  o akıllı mı akıllı, güçlü mü güçlü ve bir o kadar da mükemmel bir kadın...

  iyi ki var ve iyi ki yazıyor sözlükte !
 • hiç sıkılmadan saatlerce sohbet edilebilecek bir kişi. dolu dolu bir insan. badi listemin en kıymetlilerinden biri.
 • yazdığım bir entry sonrası keşfettiğim, "dolu dimağından ne kaparsam kardır" diyerek ekşisözlük'te badilerime eklediğim, doğru zamanda doğru yerde bulduğum yazar.
  kendisine kalben teşekkürü bir borç bilir, böyle de öderim ,)
 • anladığım kadarıyla kendisi psikoterapist. kendisiyle profesyonel olarak sohbet etmeyi isterim.
 • psikoloji okumalara doyamamış yazar, güzel insan. kendisinin de daha önce vurguladığı gibi insan eğitime doyamıyor. anne tarafından hemşerim de oluyor aynı zamanda. doktorayı bitirdikten sonra, ikinci doktoraya başlamasını istiyorum zira iki master derecesi varken tek phd diplomasını öyle yalnız öyle mahsun bırakıp kaderine terk etmeyecek kadar bilim aşığı olduğunu düşünüyorum.
 • sözlüğün en aklı başında yazarlarından. kendisi hakkındaki övgülerimi detaylı olarak editleyeceğim, yeri geldiğinde baştan yazacağım.

  sevgilerimle.
 • çok gerçekçi bir yanı var ama en olmadık şeylere kafayı takıp herkesin deli mi? diyeceği kaygılarınızı anlattığınızda sizi oturup dinler ve kaygınız geçene dek sizinle konuşur.
  size iyi gelecek cümleleri ve yaklaşımı bulana dek gitmez ve arada kendisinden muhakkak bahseder. anlatır. hassas olmakla ilgili güzel cümleleri vardır. güzel fotoğrafları. sizi yarın tekrar muhakkak sorar.
  iyi olmaktan emin olmak gibi bir yaklaşımı var. iyi hissettiren bir yaklaşım.
  ne düşüneceğinizi düşünmeden size kendisinden bahseder ve düşündükleriniz sizin sorumluluğunuz ve sizin sıkıntınızdır. haklı.
  bazen öyle bir kaybolur ki sizi hiç düşünmüyor diye küsebilirsiniz ama neye kızdığınızı bilir ve sorumluluğunu alır uzaklaşmanın. uzaktan siz ona el uzatana dek size bıkmadan el uzatır.
  siz terminalden ayrılana dek el sallayan ve siz gözden kaybolmadan bakışlarını ayırmayan insanlardandır.
  kırılır bazen birilerine, daha doğrusu birileri ile gittiği eskilerde bir yerlere.
  ve anlattığı öyküde neye kırıldığını siz bulana dek değil,
  o neye kırıldığını bulana dek dinlersiniz. aslında kızdıkları bir denizin yağmurda kabaran dalgasıdır. bahçesine konmuş ama ötmemiş bir kuştur. ötmese de bari çiçekleri görseydi.
  bari ama dimi.
  ona sarılmış ama vedalaşmamış bir adam.
  onu sevmiş ama yeterince söylememiş başka biri.
  sonra kendisidir.
  o hep sorumludur çocuklardan ve hem ötmek, hem konmak, hem sarılmak, hem vedalaşmak, hem sevmek, hem gitmek ister. bir yağmurda kabarıp kıyıya vuramayan dalgaların sırtında sınırlara takılmış insanları başka ülkelere götürmek için çalışır.
  sonra anlatmaktan yorulup gülmeye başlar.
  gülerken onu yanlış anlamış birilerinin yargılayan yarım öpücüğünü size göstermek ister gibi rujunu dudağından siler.
  sonraki gün size çocukların içinden inanılmaz enerjik bir mesaj atar ve yine gidilecek bir yerler bulduğunu müjdeler.
  hay aksi,
  peki bugün daha iyi misin diye soracaktım onun gibi ama önce o mesaj attı.
 • aşırı güzel insan ama ingilicçe.*
  yazarların bugünkü mutluluk sebebine cevabım ve yeni badimdir. 2 saatlik yarım yamalak bir mesajlaşma sözlükteki ikinci nick altı entrymi girmeye yetmiştir. dilediği bütün iyi ve güzel şeyler onun olsun. iyi ve güzel şeyler diyorum çünkü iyi ve güzel insanların dilekleri, istekleri de kendileri gibi olur.