şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı, ayrıca pek değerli badim. filmlerle ilgili detaylı analizleri var. sohbetine doyum olmayan bir kişi.
  • çok değerli mamam. nefret ettiğim ankara'da, bir anne şefkati ile yaklaşıp derdime derman olmaya çalışan, sürekli kontrolü davranmaya çalışan beni tutup barın ortasında 3 kızın arasına fırlatan (ki emin olun 1.60lık kpbg'nin 1.78lik msd'yi tutup atması oldukça zor bir şey), saatlerce geyik yapabildiğim nadir dostlarımdan. iyi ki varsın be korun parmağına batan göz!
  • o bir tatlı kedicik ...

o bir minnak sevgi çiçeği ..

o benim yeni badim ...

o akıllı mı akıllı, güçlü mü güçlü ve bir o kadar da mükemmel bir kadın...

iyi ki var ve iyi ki yazıyor sözlükte !
  • hiç sıkılmadan saatlerce sohbet edilebilecek bir kişi. dolu dolu bir insan. badi listemin en kıymetlilerinden biri.
  • yazdığım bir entry sonrası keşfettiğim, "dolu dimağından ne kaparsam kardır" diyerek ekşisözlük'te badilerime eklediğim, doğru zamanda doğru yerde bulduğum yazar.
    kendisine kalben teşekkürü bir borç bilir, böyle de öderim ,)
  • kendisi, 'çocuk ve aile' üzerine uzman bir psikoterapist. bunun öncesinde nazik, cidden zeki ve kendi değerlerinin farkında kültürlü bir 'kadın'.

yaşım, ona nazaran, bir hayli küçük ve fakat saatlerce muhabbet edebilirim kendisiyle; hatta o konuşsun, ben de yoğun bilgi-kültür akışı içerisinde sükunetle kahvemi yudumlayayım.

yaşam, umarım ki, bana anlattığı o tatlı tesadüflerden çokça çıkarır karşısına ve eminim ki anne olduğunda, 'çocuğu' belki de dünyanın en şanslı bireyi olacaktır.

hisler, sezgiler ve samimiyetle yazılmış bir entry..
  • psikoloji okumalara doyamamış yazar, güzel insan. kendisinin de daha önce vurguladığı gibi insan eğitime doyamıyor. anne tarafından hemşerim de oluyor aynı zamanda. doktorayı bitirdikten sonra, ikinci doktoraya başlamasını istiyorum zira iki master derecesi varken tek phd diplomasını öyle yalnız öyle mahsun bırakıp kaderine terk etmeyecek kadar bilim aşığı olduğunu düşünüyorum.
  • sözlüğün en aklı başında yazarlarından. kendisi hakkındaki övgülerimi detaylı olarak editleyeceğim, yeri geldiğinde baştan yazacağım.

sevgilerimle.
  • hayatın içinden güzel şeyler yazıyor.