şükela:  tümü | bugün
  • gerek hastalık, gerekse yok yere ortaya çıkan çocuklar olsun her yönden tehlikeli olan bir şey. barlarda laf olsun diye 1 tl ye 3 tane condom vermiyo millet.
  • korunmasız seksin soundtrack'inde lombelikodelmondo çalar. sağ el kafanın arkasında sol el belde.. çıplağım, sadece papyonum var. lombelikodelmondoo..
  • korumasız seksle karıştırılır ama bir o kadar tehlikelidir. bdsm'ye giren herkes korumasını yanında götürmeli, güvenle eziyet çekmelidir.
  • ahah bile bile tutsaklıktır.
    bağımlısı yapar bırakamazsınız
  • kulturumuz'de vardir. bir organizasyonda hotellere dagitilan prezervatiflerin toplatilmasi bunu gosterir.
  • sevişmeye tek başına gitmektir,bir nevi delikanlılıktır.
  • ''çocukça'' bir heyecan.
  • bizim zamanımızda paladinler bu tür seksi yapıp yapıp bubble açıp hearthstone yaparlardı.
  • olaya hamilelik yönünden bakıp "ben hap kullanıoruum sorun yokkk" diyen bayanların düşündüğünün aksine, cinsel yolla bulaşan hastalıklara sebep olması daha büyük sıkıntı olan sevişme türüdür.

sen hap kullanıyorsun, reglini saydın, ben dışarı boşaldım da, sende ya da bende bi virüs, mantar felan varsa ne bok yicez pampa haberin var mı? valla ben üroloğa gidip babafingoyu çıkarıp göstermeye korkarım öle bişeyde, ki duyuyoruz tedavi yöntemlerini falan. fena lan.
  • tek eşli, uzun süreli ve güvenin tavanlarda olduğu (inşallah kar yağmaz o partnerlere) ilişkiler haricinde, yani:

*sevgili
    *fuckbuddy
    *one-night stand
    *cottaging
    *sevgili olduğu sanılan one-night stand
    *sevgili olduğu sanılan fuckbuddy
    *fuckbuddy olduğu sanılan one-night stand vb.

durumlarında yapılması kişinin kendine yazık etmesidir. yapmayın etmeyin.

hiv'nin ticari seksten daha çok yukarıda bahsi geçen ilişkilerde bulaştığını biliyor muydunuz?