• koslanın çok amaçlı leke çıkarıcı yeni bir ürünüdür. fakat üreticisi tarafından maksadını aşan bir gayretkeşlik gözlemledim bu isim koyma hadisesinde.

kardeşim bu ne yırtıcı bir isim koyma aksiyonudur ya. ürünün formülünü her yenilediğinizde yeni bir ek mi koyacanız ürünün ismine. hiç düşünmediniz mi bu ürünü bakkaldan almaya giden ev kadınının hali nice olur?

- merhaba bakkal bey...
    - buyrun efem.
    - eee. hmm... şey.. ben şey istiyorum... kosla oksin ekşıl vaniş istiyorum... ay pardon, ekşın maxi vaniş var ya... yok yok... ay dur neydi...
    - tamam anladım siz kosla ekşın oksil istiyosunuz. eee, hmm, yok yahu, dur ben de söyleyemedim.. ekşın multi okşın mıydı. yok yok.
    - ay ay aman vaz geçtim ben. allah müstehakını vermesin maksil oksin gibi senin...

evet sana söylüyorum kosla, bundan sonraki ürünün adını da "kosla vanish oxi action multi hiper turbo gtx" koyarsın artık. tam olur memleket...

hayır şaka değil, buyrun: http://1.bp.blogspot.com/…o5zvgc/s400/ev06726_1.jpg

edit: ibretlik fotoğrafı entrynin altına iliştirecem diye devamlı yeni adres buluyorum mecburen. adres bir yerde sabit durmak bilmedi yahu, editlemekten canım çıktı...
  • - ben bir litre süt, 8 yumurta, bir paket de kosla vanish oxi action m...mm....mm.....
    - maxi...
    - kosla oxi action maxi m....mmm....muuuu..eee...
    - ..multii.
    - kosla oxi action maxi mini manuell malt...malta...miksi.. mimü
    - ...
    - kosla oxi action maxi molta mimi miranda manowar mancherter manhatten manu chao memiş mimiş möööööööö miiiihahaha mikiiiii mööööörggghh
    - anaaa hararet yaptı adam...
  • isminde bir tane bile türkçe kelime olsa ne işe yaradiğini kestirebileceğim ürün. paketine baktim linkten üzerinde türkçe olarak yeni yaziyor ( eskisi neymiş ki ?) % 20 bedava yaziyor ( neye göre) birde kurumuş kekeleri çikarir yaziyor ( nereden, hangi lekeyi) velhasili kelam alanlar biliyordur herhalde ne işe yaradiğini
  • başına öz hakiki öneki alırsa dağlara taşlara sığmaz.. bakkallardaki açık ürünlerden farkı olur..

(bkz: öz hakiki kosla vanish oxi action max multi)
  • - usta bana bi kosla vanish oxi action max multi verir misin?
    - wtf??
    - sen de haklısın abi...
  • kosla'nın leke çıkartmak için isviçreli bilimadamlarına inşa ettirdiği uzay gemisi.
  • yakında televizyonlarda reklamını göreceğimiz ekşın hadisesi. bizim hayatımızda niye ekşın yok diyen ev hanımlarına özel ve tabi ki
    (bkz: kosla oxi reklamindaki manyak kadin)
  • ne koyduğunuz la bunun içine amıga goduklarım derdirten temizleme şeysi.
    iş bu entry şahin k. adına girilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap