şükela:  tümü | bugün
  • ana sayfalarındaki randevu numarası yanlış olan vize şeysi. iletişim sekmesindeki numara olan 2961000 doğru olanı. ayrıca alt katında biyometrik fotoğraf çeken bir otomatik kabinleri de bulunmakta, 10 liraya 6 foto veriyor. işini hızlı ve düzgün yapan bir yer. ama 148 tl vize ücreti üzerine 48 tl de kendi masrafını alıyor, kıçıkırık yunan vizeniz 200 liraya sizde patlamış oluyor. tabii bu yunanlıların değil sayın hükümetimizin ayıbı, onu da biliyoruz. zaten yurtdışına çıkışta da vatandaşını haraca kesen garip bir ülke burası.
  • istanbul yunanistan başkonsolosluğunun sistemlerindeki sorundan dolayı vizemi alamadığımı öğrendiğimde " hanımefendiye bir bardak su getirin, soğuk olsun" diyebilen bir çalışana sahip kurum.
  • iş bilmezliğimden dolayı bir kaç gün kapısını aşındırsam da, altı aylık vizemi almamda aracı olan kurum.
  • web sitesi mükemmel bir şekilde tasarlanmış. müşteri hizmetleri telefonuna hemen ulaştım ve sorduğum soruyu çok net şekilde yanıtladılar. özelleştirme bazen mükemmel sonuçlara yol açabiliyor.
  • yunanistan vizeleri için aracılık yapan düzgün işletme. piyasadaki diğer aracılar ile karşılaştırıldığında açık ara kurumsal bir görüntü vermektedirler. aldıkları ücret ise benim ulaştığım diğer birçok aracıdan %10-15 daha düşük idi.
  • gayet nazik ve son derece güleryüzlü çalışanlara sahip işletme...yalnız ciddi bir yoğunluk var gitmeden önce randevu saatine yetişebileceğinizden emin olun...
  • güzel kızlar çalışıyor.
  • yunanistan vizesi için gittiğim, gitmeden önce telefonda müşteri hizmetlerinin çok yardımcı olduğu, gittiğimde ise her şeyi kolayca halleden güleryüzlü çalışanları sayesinde mutlu mesut ayrıldığım vize aracı kurumu. bugüne kadar gördüğüm en yardımcı ve nazik aracı kurum.
  • bir kurumu çalışanları yüceltir veya yerin dibine sokarlar sözünün bir kere daha doğruluğunu kanıtlandı. başlıkları okuyunca anlıyorum ki 2 gün sonra ben bu kurumu arasam kesinlikle karşıma düzgün , bana yardımcı olmak için elinden geleni yapan insanlar çıkacaklar. tebrikler kosmos'a.
  • pasaport teslimi için gün ve saat verirken çok profesyonel gözüken ama verdiği teslim gününde pasaportlari iade etmeyen firma. ama benim planlanmis uçuşum var en azından yarın alabilecek miyim sorunuza da bugün git yarın gel , belki yarın belki yarından da yakın kafasında cevaplar veriyorlar.