şükela:  tümü | bugün
  • farklı farklıdır. bedensel aktivite yoğun olsa da, zihnin belli bir odak noktası olmadığından konudan konuya atlama hadisesi sıkça yaşanır koşu bandında.

dedikoducu mahalle karılarına döndürür insanı can sıkıntısından.

"nınım nınınım, ay niid beybi yu, yu got may sanşayn beybi yu.... kızın götüne bak, ehe, sen ye içerde snickerları ikişer üçer sonra gel koş, bok verirsin kilo...şu çakma kıvanç tatlıtuğ'a bak, bak nasıl kesiyo piç kızı arkadan... lan bu göbek niye erimiyo hiç a.q....oha yeni hoca gelmiş, ba ba ba, nasıl six pack show yapıyo bak, andaval...kesmedi beni bu, eve de koşarak mı gitsem acaba....yu may sanşayn beybi yuuuu"
  • http://esprika.com/2371

edit: başlık başa kalmış yine. neyse. ben bu velet gibi saçmalıyorum.
  • "he tamam, öyle 7. kademeyle koşmaya başla ki üç dakka sonra düşüp bayılasın geri zekalı. sentetik eşofman da giymiş haşır hışır kokutacak ortalığı şimdi ipne. lan bu göbek niye erimiyo hiç a.q "
  • düşersem çok mu kötü oluyor ki, bu manyetik güvenlik zımbırtısı var bunun... çıkarıyım bişey olmaz, dışarıdan bebe gibi her kurala uyan insan görüntüsü oluşabilir. düşersem zaten arkaya kayar giderim, arasına kafam sıkışacak değil ya... suyu da ta nereye koymuşum, acaba durdurmadan inip suyu alıp gelsem mi, yoksa durduruyum mu ki ne olur ne olmaz...
  • dünyanın dönmesi, bir sevdiğinin hayatı sana bağlı. eğer bu koşu bandı durursa dünya dönmeyi bırakır, sevdiğin kötürüm kalır. koş pde koş, kader senin ayaklarının altında.
  • -200 kalori için yarım saattir götümü yırtacağıma 1 browni yemem olur biter
  • "canım nasıl sütlaç çekti lan.... kaç kilometre tolere eder acaba sütlacı....dur 5 km daha koşiyim garanti olsun, hatta dondurma da yiyim yanında"
  • hiit'in orta yoğunluk kısmında;
    - depardan önce biraz daha recover edebilirim bence... hatta biraz daha... biraz daha...
  • "ulan iki saattir bi karı-kız geçmedi"

uzun zaman bantta takılıp beyne yeterli kan gitmeyince oluşan durumlar.
  • evde koşunca zeynep'i düşünüyorum.
    spor salonunda koşunca hemen buluyorum bi hatun kitleniyorum.
    "ne iğrenç bir insanmışım"ı bir daha görmemi sağlamış akıldan geçenlerdir.