• türkiye'deki koşu parkurlarında gerçekleşen elim olay. adı üzerinde "koşu parkuru" sevgili vatandaşlar. tamam hadi spor yapmak istedin yürüdün diyelim. neden yolu kapatıp koşu yapan insanların temposunu bozuyorsun? bir de üstüne üstlük utanmadan yanından koşup giderken "cık cık", "tövbe tövbe" diye sitemlerde bulunuyorsun. ayıp. aynı güruh alışveriş merkezlerinin yürüyen merdivenlerinde yolu kapatır.caddede dar sokaklarda yolun ortasından yürüyüp, arkadan gelen kişileri "pardon" demek zorunda bırakırlar.
  • yürüyen teyze ve ablalar ağır vasıta gibi hareket eden ve as 900 damperli kamyon kasasına sahip "5 kişi" inanın hayatı ve trafiği felç ediyor.
  • bunlar genelde birbirine yapışık gibi bir şey oluyor.

bir kere moda sahilde denk geldi. kalabalık olduklarından yan yana dizilince bisiklet yoluna taşmışlardı. ben zili öttüre öttüre en baştakine bir vurdum hepsi devrildi. sonra ayağa yine birlikte kalkınca anladım yapışık olduklarını.
  • türkiye'den başka bir yerde rastlanamayacak görüntüdür
  • kaldırımda da bu şekilde yürüdükleri için alışkanlığını kolay kolay terkedemeyen insanımızdır.
  • bu gözler bisiklet yolundan yürüyüp üstüne bir de bisikletlilerle kavga çıkaran sığırlar gördü. neymiş "kenardan gitseymiş"; hayvana bak.
    bu hayvanlar da aynısının laciverti işte.
  • basit bir şey ama çok can sıkıyor. yapmayın, etmeyin.
  • baraj çok güçsüz kalmıştır. 5 kişilik baraj mı olur. top geçecek adam geçmeyecek olum. 8 bilemedin 9 kişiye tamamlamadan o baraj tamamlanamaz.
hesabın var mı? giriş yap