şükela:  tümü | bugün
 • kim kardashian'ın kız kardeşi. her kardashian gibi seksidir. maxim dergisine pozlar vermiştir. oy oy oy.

  ukteyi winsome diye biri 1 yıl önce vermiş.
 • sanırsam bu kardaşyan idi geçenlerde kardeş kardeş reality şovları yayınlanırken denk geldiğim.. bu kardaşyan ailesi de nasıl verimli bir mecraysa artık medya için, ailenin kendi adına olan reality şovu yetmemiş ve yavrulamış, yeni bir reality şov daha çıkmış ortaya kızların bir kısmısının hayatını özel olarak şeyttiren.. daha da yavrulamaya müsait zaten aile, öyle de kalabalıklar..

  lakin mevzu bu değil.. mevzu şu: önce o ekranda kızımızın hamile olduğunu öğrenişine şahit oluyoruz.. amanin pek şaşırıyor bu doğum kontrolü fiyaskosuna, afallıyor filan.. e tabii bir adet de erkek arkadaş ve müstakbel baba var ortada, "müjdeli haber"in yetiştirilmesi gereken.. bilmem kaç aydır birliktelermiş.. kızımız gene kameraların tam karşısında bu "özel" anını da bizlerden esirgemeyip, erkekine "hamileyim" diyor.. karşılığında oğlanın ağzından çıkan ilk laf ise, "benden olduğuna emin misin?" oluyor! esas kızımız da herhangi bir olumsuz düşünceye gark olmadan, böylesi bir tepkiye daha doğal (ya da belki daha agresif, ne bileyim) bir karşılık bile veremeden saftirikçene "evet canım cicim, senden" diyor gayet ürkek ve sanki mutlu ve sonra da sevgi yumağı halinde sarmaşıyorlar filan.. eh, mutluluk dediğin de budur işte.. kanlı canlı hemi de.. samimi mi samimi.. ekranlarımızda.. her daim gözümüzün önünde..
 • bunun scott diye kocası mı sevgilisi mi bilemediğim bir erkeği var, hatta şu sıralar bu adamdan hamile olabilir, entertainment channel'da yayınlanan programlarına rast geldiğimde dayanabildiğim kadar bakıyorum, bir gün programda bu kız anasıyla konuşuyor, mevzu scott'ın penisi!

  anası diyor ki, "size ilk geldiğimde içeri girdim ve scott'ı çırılçıplak buzdolabının önünde gördüm, hayatımda böyle birşey görmemiştim" diyor, olabildiğince kocaman gülerek. kız da kahkahalar eşliğinde diyor ki, nasıldı mesela, şampanya şişesi gibi mi diyor, evet bunu diyor ve bu bir tv show'u olarak yayınlanıyor yahu, şaşkınlıkla izliyorum, dahası var, ana diyor yok o kadar da değil, yine gülerek... kız diyor ki, "peki salam gibi miydi?", anası diyor ki "salamla şampanya şişesi arasında diyebilirim" diyor ve yine kahkahalar, kahkahalar....
 • 2. bebesine hamileymiş. twitter'da trending topic olmuş ordan duydum yoksa hayatta bilmezdim yani :ppp
 • kardashian ailesinin televizyon kameraları önünde kendi elleriyle doğum yapan ferdi.

  uyarı: linkteki doğum fotoğrafları rahatsız edebilir sonradan bana çemkirmeyin.

  link
 • sıçtığı bokun rengini twitter'da yayınlaması bekleniliyor.
 • kardashian olduğu için mi bilmiyorum ama diğer kardashian gibi seksi hatundur, bekaretini 14 yaşında kaybettiği söylenir. her bir bokunu twitter'da paylaşır, öyle de bir insan.
 • las vegas'ta katıldığı bir partide kendisiyle tanışmak isteyen hayranlarından 150şer dolar istemiş amerikalı reality tv yıldızı.

  link
 • inanılmaz çirkin çocukları oluyor, bence doğurmasın artık. yeter.
 • dogurmasin ve tıpta çare varsa mümkünse kendisi geri annesine girsin ve oda doğmasın