şükela:  tümü | bugün
1209 entry daha
  • +1 ile katılıyorum, burçlara da inanmadığımı belirteyim:)
  • 2-3 sayfa okuyayım dedim ne anamız kalmış ne bacımız ahahah gidin başka yerde ağlayın.
  • bi ortama girmesiyle herkesi istemsizce aurasına çeker, sabitliği sinir bozsa da mükemmel keyifli ve zekilerdir.
  • (bkz: #91920356)
  • kedi ruhlu ibnelerdir.
    edit:kredi -> kedi.
  • bazı kişi ve kurumlara saldırılar o kadar haksız oluyor ki, inanmasa bile savunmak zorunda hissediyor insan. (bu da kovaların bir özelliği galiba)

öncelikle kova burcunun çoğu astrolojiye inanmaz. inansalar zaten 'aquarius'un 'kova' diye çevrilmesine müsaade etmezlerdi. zaten gezegene faydası olmuş kova burcu bilim, ilim irfan adamları burdan aya yol olur.

uzaylılar dünyaya gelse iletişim kurabilecekleri tek insan grubu olacakları da kesin.

ayrıca şunu da belirtmem gerek ki, bunların biriyle uzun yıllardır evli olan eşim ve kırk yıllık annem buradaki yorumların %90'ına katılır. yalnız beddua konusunu abartmayın. zira 'ne kadar çok beddua o kadar çok kova'. misal her ikisinin de kova erkeği oğlu var ve benzer durumu diğer düşmanlarımızda da sıklıkla gözlemledim. :)
  • ne bela okumussunuz
    la biz size ne yaptik
  • ay başlık hortlayınca canım fena halde kova burcu erkeği yermek istedi. hemen başlıyorum:

düşük yoğunluklu ilişki yaşamak isteyen hemcinslerime tavsiyemdir, bayinizden ısrarla isteyiniz!

takılmalık erkektir. derin duyguları yoktur. bir ağaçla sevgili olun daha iyi. en azından baharda çiçek açar, meyve verir, sonbaharda yaprak döker. bi aksiyon alırsınız illa ki:) 4 yıldır kova erkeği konusunda master yapıyorum, dinleyin bacınızı hiç başlamayın. sonra bırakamazsınız da... ancak o sizi bırakırsa şansınız olur, o zaman da peşinden koşmadığınız için geri dönüyor gerçi. (bkz: based on true story)

bence “kovatem” kurulmalı ve mağdurları kovalardan kurtarmalılar, ilk müşterisi de ben olurum. *
  • ayda bir hortlatılan başlık. şahsen tekrar dünyaya gelsem yine bu burcun özelliklerinden isterim. kova olmak güzeldir.
  • bu burcun ne erkeği, ne de kadını belli bir derinliğe sahiptir.
    bu insanlar, ekseriyetle yüzeysel ilişkiler kurarlar ve olaylara da yüzeysel bakarlar.
    anlık yaşarlar.
    kötü insanlardır demiyorum lakin zerre derinlikleri yoktur.
    eğer bu burçtan biri size bağlanmışsa
    çok çok büyük ihtimal, yeryüzünde derin ilişki kurduğu tek insan olabilirsiniz.
    o da kuvvetle muhtemel sizin ya özel biri olmanızdan ya da derinliğinizden kaynaklanır.
    disiplinli, net, derin, kararlı, düzenli biriyseniz bu insanlardan uzak durun.
    üzmek değil belki ama korkunç yorulursunuz.
    onlar öteleyen, erteleyen genellikle disiplinsiz, hallederizci, son dakikacı ve yüzeyde yaşayan insanlardır.
    not: işbu yazı 21 yıllık tecrübeyle kaleme alınmıştır.
    edit: kova burcu kadınları çıldırmış mesajla saldırıya uğruyorum.. yoğun bombardıman:):)
    yalnız hanımlar boşuna çıldırıyorsunuz gerçekler acıdır biiir..
    sizin attığınız saldırı mesajlarının iki katı “altına imza atarım” mesajı geliyor ikiiii (ki bunların için kpva burcu erkekleri de var.)
    burçlara bu kadar inanıp kendinizi telef etmeyin:) üüüçççç
    madem çok inanıyorsunuz üzülmeyin bu işin ay burcu var zıttırı burcu pıttırı burcu 10. evi 25. dairesi falan feşmekan var onlara baktırın rahatlayın döööörrtt

derin değilsiniz nokta. beeeeş:):):)
    ve ekleme yapıyorum.. görünen o ki; bu burcun erkekleri kadınlarına göre kendi durumlarının daha farkındalar ve daha realistler altııııı:):):):):):):)
    edit: nasıl unuturum özür.. eğer çok alaycı, ukala, kendini beğenmiş, sizi küçümseyen bir erkek görürseniz bilin ki o kova erkeğidir. hele hele uzman olduğu bir konuda karşısındaki herkesle dalga geçer gibi ezer geçer. ama tek bir kişiye yapmaz: aşık olduğu kadına...o da belli bir ölçüde.. çünkü o daima bildiğini okur..
56 entry daha