şükela:  tümü | bugün
 • hayatta yürümez. bir kere kova burcundan kayda değer erkek çıkmaz, çıksa bile o nemfoman ikizler kadınını tatmin edemez. hem ikizler kadınının memeleri ufak olur.
 • zaten başka bi eşleşme mümkün mü sorusunu cevap olarak söyleten ilişki
 • güzeldir, hoştur, rahattır.ancak ikizler burcunun bitmek tükenmek bilmeyen yenilik, öğrenme hevesinin önüne geçilemeyeceği bilinmelidir.
 • ikizlerin haleti ruhiyesi her an değişebilir.monoton bir hayat istemez.erkeği tarafından hep tercih edilen olmak ister.inat ve azimin birlikteliğidir aslında bu. kova erkeği ise kadınını anlamaya çalışır.debelenir.yuvarlanır.ama sonunda kapak gibi tencerenin üstüne tam uygun oturuverir.kovanın zekası ve yaratıcılığıdır ikizleri etkileyen.bu yüzden ikizlerin her daim hayatında değişikler olsada sevgilisi hiç değişmez.birlikte çok iyi anlaşırlar.ama topluma karışınca kavgalar ve sürtüşmeler başlar.ben doğruyumlar etrafta uçuşur.iddeayı seven kova hep kazanmak azmindedir.ikizler ise bu tartışmadan çoktan sıkılmıştır bile...
  öyle yada böyle bence en uygun eştirler birbirleri için.kavgacı yapıları yerini öyle bi anda sakinliğe bırakır ki,ayrılmak istemezler vardıkları noktadan...evlilikten ikiside korkar ama beraber yaşlanmayı hayal ederler hep.
  veeee en süper olanı.bir kova!evet bir kova erkeği hemde; ikizleri asla aldatmaz!birbirleri için yaratıldıklarlarını düşünürler hep ve ilk yaşanan anıları hep büyülü kabul ederler.hep bi pay çıkarırlar kendilerine olaylardan ve buna inanarak daha sıkı tutunurlar birbirlerine*
  uyumlu bi çifttir kısacası ama asıl gerçek ayrıntıda gizlidir!
 • kova burcu zekidir, yaraticidir. onun zekasini, yaraticiliginin kalitesini en iyi ikizler kadini anlar. kova burcu da ikizler burcu da ozgurluklerine duskundur. kisitlama hic olmaz. ikizler kadini begenildigini duymak ister, tek olmak ister. kova burcu zeki oldugundan bu ihtiyaci giderir. bu iki burc astrolojik olarak mutlaka en az bir kere denenmesi gereken esletirmelerden biridir.

  (bkz: her kovaya bir ikizler burcu kampanyasi)
 • ya$ gozetmeksizin insani lise caglarina geri goturen, ciftlerin birbirine dokunmadan duramadigi, enteresan bicimde telepati dolu olan ve kar$i taraf agizini acitigi anda diger tarafin soylenecek seyi soylemesi ile dumur ortami yaratan, 10-15 gunluk tanidigi insani sanki yillarca taniyormu$ efektleri ile bezenmi$, iki tarafida hayretler icine du$uren ili$ki
 • gavurun head over heels* dediği vaziyettir, kelimeleri yavan bırakır.
 • kahkahalar, bol eğlence, bol hırlaşma ve hemen ardından tutkulu bir sevişmenin hep varolduğu ilişkidir. bu entryi gecenin bir vakti ikizler burcu sevgiliyle birlikte sol framede görmek önce kahkaha attırır, eğlendirir, yazılanlar üzerine yorum yaparken hırlaştırır (evet var böyle bişey) sonrasında da ... (bkz: sevişme başlatıcı salak diyaloglar)