şükela:  tümü | bugün
735 entry daha
  • ani tepkileri hiç belli olmaz, kova kadınlarına karşı bi beklentiniz olmasın sizi çok yorabilirler.
  • kesinlikle eglenilecek ancak eglencenin dozunda birakilip kesinlikle evlenilmemesi gereken kadinlardir kendilleri.
  • önceliği asla siz değilsinizdir her zaman gidecek bir arkadaşı veya kankası olabilir çevresi geniştir fakat o çevreye verdiği önemi size vermez ben merkezlidir sorunlarınızı söylersin böyle bakar suratınıza kendi rahatsızlığını size gayet net söyler ama bir çözüm aramaz o kadar sorarsınız nedir ne istiyorsun diye sorarsın "bilmiyorum" der

sevmeyebilir yada bir zaman sonra o heyecanı yitirmiş olabilir saygı duyarım. ama bunu size asla söylemez saçma sapan tavırlar hareketler yaparlar
    kendi hayatımdan örnek vermek gerekirse eğer
    ilişkimiz için son bir ciddi konuşma yapacağınız zaman üç saate beş kere telefonla konuşabilir veya karşınızda beş bin kelime edersiniz size elli kelime edemez final kısmında tuvalete gider giderken cep telefonunu alır yirmi beş dakkika gelmez öyledir yani tecrübe ile sabittir.

kısacası hayatımızın içine ederler. uzak durun

dipnot : her kova burcu böyle değildir. benim hayatımdaki böyleydi diğer kovalar tenzih ederim.

edit : kankası sizinle aynı semtte oturur onun hayvanını beslenmeye gelir ama size geldiğini söylemez. daha çok varda neyse
3 entry daha