*

1. birden parlayan, fevri kova kadını ile nispeten daha sakin terazi erkeğinin birlikteliğinden doğacak dengeli bir ilişki veya ilişki adayıdır. ayrıca;
    (bkz: kova kadini)
    (bkz: terazi erkegi)
  2. hakkında hiçbir şey yazılmadığını görünce derinden yaralandığım arkadaş olarak da çok iyi anlaşabilen iki burç insanının ilişkisi. günler geçtikçe anladım ki orda burda gezmekten internete girecek zamanları olmadığından yazmaya vakitleri olmamış bu çiftten birinin. ki zaten bir terazi erkeğinin bir burçla ilişkisi hakkında cümle kuracağını da düşünmüyorum.
  3. beter bir ilişkidir. tam da bu günlerde kanlı bıçaklı sona ermiş olanına tanık olmasaydım bu kadar keskin yazmazdım. kavgalarını sürekli misafirliğe gittikleri evde* yapan bu şahane ikili, tek tek son derece makul insanlarken, birlikteyken kafa skmekten başka hiç bişey becerememekteydi*
  4. bok gibi yürümeyen ilişkidir çok afedersin.

edit 1: ikinci defa denenmiştir ve yine yürümemiş ilişkidir.
  5. terazi erkeği ilgi bekler. suratını astığında birisi gidip saçını okşamalı falan. yeryüzünde bunu yapacak son kişi kova kadınıdır.

özet: yürümez.
  6. haklarındaki ilk yorumu da son yorumu da benim yapmamdan aslında akibeti anlaşılmıştır.

her gaza gelmemek lazım. ben geldim, siz gelmeyin.
  7. "olmayacak şey, bir insanın bir insanı anlaması" ilişkisidir.
  8. bu ilişkide her ikisi de hava grubundan olan bu ikili konuşmaya bayılır ama her ikisinin en çok sevdiği konuma konusu arkadaşlarıdır. kişiler hakkında birbirleri ile görüş alışverişi yaparken saatlerin nasıl geçtiğini anlamazlar.

genel olarak terazi burçları hayalperesttir, idealisttir ve birçoğunun ayağı yere pek basmaz. ancak bu burcun neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda iç güdüleri kuvvetlidir. neyin bir ortamda uygun olduğunu ve kime nasıl davranılacağını terazilerden iyi bilen olmaz. sosyal ilişkilere getirecekleri denge ve anlayış her türlü ilişki için olumludur.

terazi en romantik burçtur, aşk için yaşarlar. kendilerini tamamlayan bir ruh eşini bulduklarında aşklarını filmlerdeki gibi yaşamak isterler. evlilik, bu ilişkileri bir sanat olarak gören burç için korkutucu olabilir. ilişkilerde sadık kalabildikleri gibi bu ilişki süresinde başka birinden etkilenme ihtimalleri de vardır.

kova burcu arkadaşlığın burcudur, hayatlarının içinde diğerlerinin de olmasından hoşlanırlar fakat onlarla evli olmak konusunda bazı çekinceleri vardır. daha doğrusu onlar için arkadaş olabilmek diğer bağlardan daha üstündür. eğer eşleri ile, anne babalarıyla, çocukları ile arkadaş olabilirlerse doğru aile bağları kurduklarını hissederler.

kafaca anlaşabilecekleri kişilerle yakınlaşırlar, kendilerine uymayan biri ile karşılaştıklarında ise onu kendi doğruları yönünde değiştirmeyi kendilerine görev edinebilirler. arkadaşları ile oturup, ilgilendikleri konularda sohbet etmeyi de başka bir şeye değişmezler.

burç olarak pek romantik değillerdir, hisleri vardır ama onları çiçeklerle, şiirlerle ifade etmeyi tercih etmezler. bir ilişki bitince, eski partnerleriyle arkadaş kalabilip, yollarına devam edebilirler, hatıralara takılı kalmak veya dramalar onlara göre değildir. bu yüzden haritalarında aksi bir etki olmadıkça kovaların kıskançlığına veya sahiplenmesine pek rastlanmaz.
    kaynak: (bkz: elle)
  9. kova kadınının siktir olup bir çay koyup gitmesi gerekli olan ilişki.
  10. bir tane bu ilişki modeline sahip çift tanıdım onlardan da allah uzak etsin beni tüm ömrü hayatım boyunca. inşallah, maşallah, elhamdülillah. dinimiz amin!

kova kadını terazi erkeği ilişkisi hakkında bilgi verin