• bahariye mcdonalds ile burger king arasindaki sokakta konu$lanmi$ ve mukemmel gozleme yapan bir yemek mekani.. manti falan atraksiyonlari da war sanirim.. dekorasyona falan cok para harcanmi$ cali$anlari super sicakkanli.. beklenmedik derecede de ucuz.. tavsiye..
  • burdan gozleme yemeyi gelenek haline getirmek lazim..
  • ayran gozleme iyi oluyor bu mekanda
  • yamulmuyorsam mimaride ve inşaat mühensliğinde bir terim. eski kalın tuğladan yapılmış yarım metre genişliğinde duvarları olan, içinde cep telefonu çekmeyen, yazın serin kışın sıcak olan, girişte geniş bir sofadan odalara kapı açılan evlere deniyo. yani dediler ben de sonuca varmaya çalıştım.
    (bkz: yaptım oldu)
  • hiçbir residence, tripleks yerini tutamıyor nazarımda.. dedem kendi eliyle yapardı, köy tezeğinden.. mis gibi kokardı o tezek, taze...
    o hayvanları hep özel otlamaya çıkarırdılar.. güzel yeşillik yerlerdi, şimdiki hayvanların yedikleri hazır olduğu için, bokları da cıvık oluyor, tutmuyor duvarı eskisi gibi...

eti desen kayış...
  • maşukiye'de bu isimde, yaz kış ayrı güzellik ve özellikte olan şahane bir yer vardır. kahvaltısıyla meşhurdur. kış aylarında bile pazar günleri yer bulmak zorken, bahar aylarında tıklım tıklımdır.
  • zemin katta bile uyuyor olsaniz cam acik oldugunda iceri hirsiz girmesinden korkmadigimiz evdir. insana gayrimenkul degil de yuvaymis hissi verir.
    bastan soyliyim, papaz olmayalim; acik camdan iceri gelincik girer, akrep girer, orasina ben karismam.
  • bazen derim çok mu şey istiyorum diye.. duvarı taştan, balkonu tahtadan sıcacık bir köy evi.. hayalimdir, umudumdur.. tahta balkonuna kilim serilsin, meyvesi ağacından, sebzesi dalından.. kokusu toprağından içmesi de suyundan olsun.. işte o yüzden bazen sorarım çok mu hayal kuruyorum diye..
  • şuan içinde bulunduğum tırsmaktan uyuyamadığım ev türü.
hesabın var mı? giriş yap