• öğlen arası beslenme getiremeyen, çeşit çeşit beslenmesini yiyen arkadaşının başında “belki bana da verir” umuduyla bekleyen öğrencimin annesinin paylaşımı.
    o seviniyor, beslenmesini yiyen çocuğun annesi seçim sonucuna üzülüyor.
    (whatsapp grubundan bir arkadaşımın paylaşımı)

tanım: son yıllarda akp seçmenin seçimden sonra kullandığı ifade.
  • bize yakışacak bir soru olmadığını düşünüyorum.
  • koyduk amina koyayim hem de fena sekilde koyduk bu ak it keferelerine.
    iyi koyduk ama.
  • yapmayın lan. ne farkınız kaldı mk bunu dedikten sonra.
  • bayağıdır bunı söylemek istiyordum lan, bi 15-20 senedir falan.

oh be.
  • bu tarz çocukluklara gerek yok. bizi onlardan ayıran şey bu soruyu sormama kabiliyeti olmalı.

koyduk mu yerine, hepimiz kazanacağız daha güzel. bize daha uygun.
  • http://inciswf.com/390inciy6134103.swf

baya sonra gelen edit: bu swf ile alakalı 2-3 mesaj geldi. evet arkadaşım bu swf yi ben yaptım.

ışık yılından gelen edit: ulan bu cemaat versiyonunu nete ben koydum da buradan link uçmuş ne edem. yıllar sonra 17 aralık 2013 rüşvet operasyonunda bunu kullanan aklı alnından öperim. yıllar önce bunu yaparken cemaatin elinde ya da sonunda koyacağını bilerek yapmıştım ama o kadar yakın olacağını tahmin etmemiştim. buradaki link neden öldü hiçbir fikrim yok. ölmüş ama kalsın ne edem.

merak edenler için bir dip not: videodaki ses kesinlikle ve kesinlikle çarşıya ait değildir. sağda solda çarşı diye duyuyorum üzülüyorum. çarşı değil anam. zaten ortalarda bir çocuk sesi var ve çarşının içinde çoluk çocuk olmaz. oradan anlayın.
  • (bkz: bu milletin amına koyacağız)

hayaldi, gerçek oldu! teşekkürler ak parti!
  • aynı aileden akp, chp, vs. partiye oy verenler var kimin kime ne koyduğunu merak ettiğim koyma.
    ayıptır böyle şeyler.
  • "koyduk mu?" diye yorum yapan embesiller...

ben yaz aylarını beş yıldızlı otelde her şey dahil yiyip içip denizi seyredip güneşlenmekle geçirirken... sen babanı halk ekmek kuyruğuna göndereceksin. üç kuruş daha ucuz diye et kuyruğunda bekleyeceksin!

çocuklarına süt içiremiyecek meyve alıp yediremiyeceksin. hastalanınca doktora gitmeye paran yokken suriyelilerin hastane ilaç parasını ödemeye devam edeceksin. kim kime koydu düşün aq beyinsizi. ülkemi ve milletimi düşündüm cahilliğinize yenildim sadece..!"
hesabın var mı? giriş yap