şükela:  tümü | bugün
  • herşeyin veri tabanı var bunun neden yok?
    şimdi projeyi açıklıyorum.
    güney marmara ege civarındaki köyümde babadan kalma bir evim var. 2+1 içinde her ihtiyaca uygun materyal mevcut.

bahar zamanı istekli arkadaşlar ile gidip yerleşiyoruz. kafamıza göre yeterli sayıda büyükbaş ve küçükbaş hayvan alıp kurbanda satıyoruz ve geçimimizi sağlıyoruz.
    tavuk hindi kümes hayvanları da olabilir. projenin geliştirilmesi bana ait. uygulama hep birlikte. katılanlar yesillendirsin.

büdüt: ekolojik yaşam garanti, para kazanmak şans
  • ekolojik köy gibi başlayıp kurbanda sığır satmayla finale eren ilginç bir projeye sahip veritabanı.
  • uygulamaya geçilse gayet güzel veritabanıdır.
    ülkeyi geçtim de istanbul'dan siktir olup gitme isteği iyice yerleşiyor bünyeme
  • önceliğim akdeniz olmak kaydıyla ege'de de olabilir denize 0 bir köye sahip , insanlarının ılımlı ve mümkünse teknolojinin insanları yozlaştırmadığı bir köy bulursam katılacağım veritabandır. böyle bir köye sahipseniz gönderin başvuru formunu iştirak edelim.
  • gelin arkadaşlar gelin. keşan'ın yayla köyünde yazlık var sizin hatırınıza geceliği 200 liradan kiraya verebilirim. yazın kalmak isteyen arkadaşlarınız falan olursa şimdiden yeşillendirin malum yer kalmıyor.
  • (bkz: bobrek.avi)
  • - dertleşerek kaldıramadığınız hatunu bu defa ahıra mı sokmaya çalışıyorsunuz ahaha
  • (bkz: permakültür)
  • iznik'te 60 dönümlük bomboş duran çiftlik ve 500 mt2 ağıl, meyve bahçeleri ile benim de katıldığım veritabanı.

tek sorun çalınan elektrik sistemi. uyarmadı demeyin. beklerim.