• (bkz: köylü)
    bana gönderdiğini sanıp ekşisözlük moderatör ekibine "ortiiiiii" mesajını göndermeyi başarmış kayıtlı okurdur. tarihin ilk uçan kayıtlı okuru olmasından endişe ediyorum. *
  • dul ve karizmatikdir. para bok gibidir bu arkadaşımızda. şıktır, yakışıklıdır. fittir, enerjiktir. es kaza birlikte olacağı kızı yaşatır bu, yaşatır. dünya ahret bacımdır.
  • (bkz: köylü)
    kayıtlı okur, eski dosttur, boşandıktan sonra sapıtandır. 80630 muş siberalem miş yonja ymış ne kadar çöpçatan site varsa hepsine üye olup kılıçtan geçirmiştir. hatunun suratına msn kapatmak kavramını literatüre sokmuştur.
    edit: yazdıktan sonra farkettim, ne tiksinç bi adammış lan aslında bu?

6 yıl sonra gelen edit: moderasyon sayesinde 6 yıl sonra "köylü"lükten "koylu" olmaya terfi etmiş kız babası. ısrar ettim ama verilen koy geri alınmıyormuş.
  • koyu olan yer. hoş bir cümle içinde kullanacak olursak, "o şehir koylu şehirlerdendir abi" bir de körfezli yerler vardır.
  • taş ustasıdır. okey masasında on kaplan gücündedir. ama bir daha herhangi bir dörtlüde aramıza girebilir mi, hayııır. hele "orti*"siyle birlikte, asla. kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı dün gece bunlar [ evet bunlar dedim.] bizimle. bitti. bu son olsun bu son.

bi de köylü'nün dedesi var. küçük osman. 1936'da okka kantarını, kilograma çeviren ve madalya alan adam.
  • tarihe mal olmuş bir kişidir. sanal dünya tarihinde de hakettiği yeri alacağından şüphemiz yoktur.
  • dokuzuncu nesil çaylak.
hesabın var mı? giriş yap