şükela:  tümü | bugün
  • acun ılıcalı ve adriana lima ilişkisi hakkında röportaj veren amca...

kedili adam

edit: video linki

edit: do not panic'ten resmin temizi :)
  • amca dedigin boyle olur bi amca.
  • akp'nin nasıl bu kadar çok oy aldığını merak edenlerin izlemesi gereken video. ama sadece kedili amcaya değil röportaja katılan diğer kişilere de bakın...
  • ruh ikizimdir. kediyi görünce şüphelenmiştim ama, adriana lima ve acun ılıcalı ilişkisi hakkında adeta cümle kuramayışıyla iyice emin oldum.
  • dayı öldü biliyormuş. herhalde televizyonu, gazeteleri ve güncel olayları boykot ediyor dayımız.
  • röportajdan akılda kalanlar

- adria (adriana diyememek) lima acun'la ilişkisi olamaz. çünkü adria lima acun ılıcalı'nın paralarını kullanıyo bence... (kadının adriana lima'nın kim olduğundan haberi bile yok.)

- adriana lima'dan daha güzel kadınlar var türkiye'de. (hani nerede?) yaşı da güzel. (hönk???)

- bizim türkler de öyle bi' şey yetiştirseler ya... (adriana lima'ya sebze muamelesi yapan adam.)

- amariga'yı mı diyosun sen (faik)

- kimdir onlar??? fazla da bakamam, gocam top bakıyır demamlı...

- türkçe değil ki bir kere (bütün dünya türk olsun diyen teyze.)

- katılıyorum onlara. (threesome yapacak mübarek.)

- ayy bilmiyorum çocuğum ben yazlıktan yeni geldim. benim hiç haberim yok ne oluyo ne gidiyo diyerekten.

- yazıklar olsun öldürene. öldü değil mi o? allah uzun ömür versin. başarılar dilerin. ben öldü biliyodum. (konuya tamamen fransız adam.)
  • hayatım boyunca hiç bi kediye bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.

sen nasıl kabullendin orayı da öyle balkondan dışarıyı seyredermiş gibi bakınıyorsun. bu çok farklı bir ruh hali normal hayvan hareketi değil çok garip, hakikaten çok iyi lan. baktıkça hayvanın " yav bu hayat miyav kazak içinden seyretmelik ulan" ruh halini yakalıyorum.

akşamımı neşelendirmiştir sağolsun.
  • günümü güzelleştiren görüntü, ulan hırkanın aralığında nasıl da uslu uslu duruyor ya.

of bugün de kedi övdüm, çok mesudum.
  • tartışmasız iyi bir adamdır o. yoksa niye koynunda kedi taşısın ki..