• henüz üçüncü şarkıdayım... birileriyle paylaşmam lazım çok iyi olmuş!
  • rastlantılar silsilesinin bir sonucu olarak spotfy bu albümü karşıma çıkardı ve başladım dinlemeye. güzel bir gün' ün o bağır çağır halini sevmeme rağmen bu hali de içime işledi, çok güzel olmuş, söylemeden geçemeyeceğim.
  • paramparça bu koyu haliyle olması gereken ruha bürünmüş, popüler müzikten bir tık daha uzak ve insanın içine daha derin işleyebiliyor şimdi. biraz da nostaljik geliyor herhalde şarkılar, teoman'la beraber biz de yaşlandık hissini uyandırıp yer yer göz doldurabiliyor albüm dinlerken.
  • ilk klibini de tuzak şarkısına çekmişler, çok güzel şarkıdır da ben bu yorumu çok beğenmedim. orijinal hali de yeterince iç karartıcıydı zaten.

https://www.youtube.com/watch?v=gdq7l8hsusq
  • şahsen beğendiğim albüm. tabiki yeni şarkılarını dinlemeyi bende isterdim, ancak bu albumdeki versiyonları bence hoş olmuş
  • afedersiniz ama bok gibi bir albüm.
  • karanlık bir odayı kırmızı ışıkla aydınlatıp, çikolatalı tütsü yakıp yere yatarak hareket etmeden dinlenilmesi gereken albüm.
  • gerçekten de evde gözleri kapatıp dinlemelik, çakırkeyif bir kafayla tadından yenmeyecek bir albüm olmuş.
  • tanim: etrafa gosterdigi karakterine uygun olarak(alkol, sigara, yalniz vs. ) yapilmis ve kendinde bu ozelliklerden birini bulan herkesi ceken bir albumdur.
  • ne ekmek ne de suyu da barındırmayan albüm.

ben daha on yedi on yedi on yedi on yediyken vurulmuştum bu şarkıya. bana teoman'ı sevdiren şarkıydı. çok saf, basit, tertemizdi. o ilk albümünden sonra daha marjinal kelimeler kullanarak şarkılar yapmaya başladı. yine de bu all-star teoman şarkılarını tek albümde bulmak güzel.
hesabın var mı? giriş yap