1. belediye otobüsünde, önlerde sıkışıklık olduğu ve nefesiniz daraldığı için yüksek sesle sorduğunuz "arka tarafa dogru ilerler misiniz?" sorusuna yüzünüze aval aval bakarak karşılık veren sürü.
  2. ses çıkarmaları gereken yerde ses çıkarmaz bön bön oturur bu sürünün üyeleri. kendilerini ifade edemezler. ses çıkaran biri olursa da boş boş izlerler.

    sonradan gelip "iyi söyledin", "ne güzel dedin" diyen karaktersizlik abidesi versiyonları da vardır bunların. madem iyi söyledim ben konuşurken niye desteklemedin ?! madem baktın öyle söylemedin bir şey, şimdi niye konuşuyorsun?? bu karaktersizlerin tek bildikleri kendi aralarında arkadan konuşmaktır. bir de kendilerine fayda sağlayacakları durumlarda konuşmayı çok iyi bilirler bunlar, hatta susturamazsınız bile!
  3. birbirlerinin yazdığı entry'lerin aynısından üşenmeden bok varmış gibi sıra sıra yazıp dururlar, gecenin bir yarısı da oturup pek bir matah bir şey yapmış gibi götleri kalkar. aferin lan.
  4. koyunlar eğer konuşabilselerdi, sürü olarak katıldıkları mitinglerde liderlerin her sorusuna "eveeeet" cevabı verirlerdi.