şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı.
    hoş gelmiş
  • boş beleş, gevşek bir cemaatçi.
  • ottan boktan nem kapan rahatsız bir vegan. engelleyin geçin.
  • hdpkk sevici oğlan. klavyesini ekmek teknesine monte edip doktorlar caddesinde arya okuturlar buna bir gün, demedi demeyin.
  • yeni yetme aktroll. engelleyin geçin.

bir aktroll neden kendisine koymalı nick seçer bilinmez. hikmetine çok şey yapmamak lazım. ekşi sözlük hesabı satın alınabilen bir şey malum.
  • (bkz: cihangir finosu)

fikrini beğenmediği kişileri ak partili yaparak dikkat çekmeye çalışan cihangir troll'ü.
  • klavyenin tuşlarına basarak anlamlı kelimeler oluşturabilecek bir akla sahip olduğu için tebrik ettiğim bir hdpkklı.
    beni aktroll olarak ilan etmiş. güya algı operasyonu yapıyormuşum.
    terör yardakçısı veya feto bağlantıları da olabilir. emin değilim.
  • tanım: bir yazar.

kendimden üçüncü kişi olarak bahsetmeye kıl olduğum için normal devam ediyorum efendim.

-meşru ya da nefsi müdafaa haricinde- şiddet karşıtı, vegan, özgürlükçü bir insan olmaya çabalıyorum. sözlükte, elimden geldiğince; aktroll, cinsiyetçi, ırkçı, şiddetsever dangozları, nick altlarına yazarak imliyorum ki ne oldukları belli olsun.

nick altıma yazılan entryleri bu gözle okumanızı tavsiye eder, bol hayırlı günler dilerim. önümüz referandum, malum.

düz: mimlemek, fişlemek, faş etmek gibi sözcükler yerine "imlemek" sözcüğünü bilerek kullandım.
  • 7/24 tespit sıçan, bugün a dediğine yerın b diyen, gevşek bir yazar. engelle geç
  • badem bıyıklı bir fetöcü, başlıklarını engelleme oku da ibret al