şükela:  tümü | bugün
  • onuncu nesil sabirtasi yazar.*
  • adı ve kaç üyesi olduğu bilinmeyen gizli bir örgütün elemanı... (evet, ben de o örgüttenim)
  • charlemagne taklidi yapan solomon. somon füme gibi bir şey yani. *

kendisine akıl, fikir ve zihin açıklığı dilemekten başka bir şey gelmiyor elimden.
  • ntvnin referandum sırasındaki tutumu konusunda golge oyunu ile fikir ayrılığına düşmüş ve bizi koyusiyah bir ışıkla etki altında bırakmıştır. ancak bereket ki aslında gölgenin koyu siyah bir ışık olduğuna inananlar çıkıp kimi gri alanları işaret ettiler de göz kamaşmasından kurtulduk. yine de gri alanda sıkışıp gölge oyunlarına başvurabilecek de olsak, koyusiyahları anlamaktan vaz geçemeyiz sanki.
  • iyi parti başlığı altında algı kasmaya çalışan kürtçü bir tip. çıkmış hdpli pervin’in hiçbir kürt akşenere oy vermezini savunuyor, sanki kürtler bunların tekelinde. akşenerden neden korktuğunuzu iyi biliyorum. akşener sadece o islamcı geçinip ülkenin anasını ağlatanları değil sizi de üst üste koyup öpecek. derdiniz, bize dokunmayacak biri gelsin başa. benden sana son tavsiye son ikiye erdoğan akşener kalırsa erdoğana oy atın belki bir şansınız olur. açılım maçılım felan yaparlar belki tekrar.
  • selahattin demirtaşa mit ajanı diyen yazar.
  • selahattin demirtaş'a canını verecek yazardır.