şükela:  tümü | bugün
  • sevindiren haber geldi: adana buyuksehir belediye baskani zeydan karalar duruma el atmis

buradaki görüntülerde yer alan köpeklerdir. birilerinin konuya el atmasi gerekiyor.

edit: duyarlı insanlar imza kampanyası başlatmış umarım işe yarar.

ayrica detayli bilgi isteyenler de olmus: acikcasi cok detay bilmiyorum konuyla ilgili galiba barinagin basinda eskiden nevra isimli bi hanimefendi varmis isini iyi yaptigi halde cesitli sebeplerle gonderilmis. yerine gelenler de bu goruntulere sebep olmus. ayrica gelen mamalarin satildigina iliskin de iddialar var. belediyeye ve ilgililere ulasilmali unutmayalim yerdekilere merhamet edelim ki gokteki de bize merhamet etsin.

bir edit daha: bir arkadaş bu şekilde mesaj atmış bazı dikkat çektiği yerler var.

ve bir edit daha: kozan belediyesi konuyla ilgili instagram’da yalanlamalarda bulunmus ve konuyu dile getirenlere komplocu demis.
  • lütfen biri yardım etsin.
  • upupup.

umarım bir an önce doyacak köpeklerdir.
  • acilen bu ve bunun gibi durumdaki barınaklarla ilgilenmesi gerekli.
  • yukarı dediğim başlık. videoyu seyredemedim bile, hayvanları kötü durumda görmeye yüreğim dayanmıyor.
  • upup
  • işte insanlığın sonu böyle yavşaklar yüzünden gelecek bazen bu virüs işi iyi oldu diye düşünmeden edemiyorum.
  • adana belediyesi'nin ne yaptığını merak ettiren olaydır.
  • ulan kendi bokunu yiyen köpek gördümde kendi türünü yiyen köpek ilk defa gördüm şok oldum birşeyler yapmak lazım bu nedir yarabbi
  • hayvanlara zulmetmeyin. hem özgürlüklerini hem canlarını almaya hakkınız yok.