şükela:  tümü | bugün
  • dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bu tip reklamlar bir hayli artti.bunca yil kadinlara dayatilan güzellik algisindan ekmek yiyen markalar bir bir feminist oldular.önce şampuan markalari sonra bakim ürünleri derken en son bir ağda markasi bu tip bir reklam çekti.bana iki yüzlü geliyorlar inandirici degiller.yok benim guzelligim rakamlarin ötesinde yok sacim uzun ama akilliyim killarimi almasamda olur falan diyorlar reklamlarinda tamam o zaman çıkın hayatimizdan da sizden kurtulalim.
  • reklamda amaç markanın akıllarda yer etmesidir iyi veya kötü olabilir, hangi markanın reklamı onlar hatırlıyorsan amacına ulaşmıştır...
    ek olarak : hanımlar lütfen tüylerinizi kıllarınızı alın gerçekten iğrenç duruyorlar...
    edit : yurdum insanı gariptir ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz saldırmayın amk hemen yüzü gözü kolu bacağı kıl dolu kadın iğrenç geliyor bana, öyleyseniz banane? benden uzak durun yeter fikir de mi beyan etmeyelim...
    edit 2 : imla
  • kesinlikle katılıyorum iki üstteki arkadaşa. en itici olanı da veet'in gerçekten. bir de veet reklamında bir saçmalık var onu çözemedim tam. kıllarını almayan var mı ki anlamında bir soru sorup sonra da ister alırsın ister almazsın diyor.

bakın marka ağda markası ama bizim umrumuzda değil sizin bizim ürünümüzü satın almanız; siz yeter ki özgür olun demek istemişler ama tam da yememiş gibi bir şeyler var orada.
  • markalar da tıpkı doğadaki canlılar gibi adapte olmaya veya yok olmaya mahkum. bunu bildikleri için yeni gelen kadınlık anlayışına adapte olmaya çalışıyorlar ama ironi şu: zaten önceki kadın olma anlayışını ürün satmak için kuran ve pazarlayan bilakis kendileri. bu yüzden de reklamları bir avuç dolusu zırva olmaktan ileri gidemiyor. bu saçmalıklarınızla 13 yaşındaki genç kızları belki kandırabilirsiniz ama yeter artık insanları aptal yerine koyduğunuz.