şükela:  tümü | bugün
  • kullanmakta olduğum ithal kozmetik ürünlerinin fiyatları kur dalgası yüzünden fena halde artması benim içinde büyük bir mesele haline geldi. toplu alım yapma hesaplamalarıma göre uzun vadeye göre daha karlı çıkınca 300 liralık alışverişimle denediğim satıcı mağaza. tertemiz göndermişler. üstüne üstlük üşenmeden arayarak birde hediye saat seçtirdiler. böyle alakaları görmediğimden unutalı yıllar olmuş.
    tavsiye ediyorum.
  • (bkz: şimdi reklamlar)
    t: sözlükte ucuz yollu reklam yaptıran bir firma.
  • yakın zamanda morfose saç spreyini bu site üzerinde aldım. piyasada daha ucuza bulamadım. bundan sonra buradan alacağız gibi duruyor. çok kurumsal bir havaları yok ancak güvenilir, telefonları açan bir firma. memnun kaldım.
  • hepsiburada üzerinden parodontax florürlü diş macunu aldım bunlardan. bir dandik geldiydi tadı kokusu da daha önce florürlüsünü kullanmadığıma yormuştum. kimisinin tiksindiği kimisinin bayıldığı o parodontax tadı yok dedim herhalde florürlü olan böyle. pek temizlik hissi de yaratmıyor da işte diğerine alıştık ondan öyle geliyor diye kendimi avutuyordum. düdüklendiğine ihtimal vermek istemiyor tabii insan. son paketin bitmesine yakın başka bir firmadan söyledim ve gelen ürünün tadı orjinal parodontaxa benziyor. yani ürünün türü ile alakası yok mevzunun bize bildiğin çakma ürünü ittirmişler. piyasada bu ürünü ucuz temin edenlerin hemen hemen hepsi çekya'dan getirip satıyor anladığım kadarıyla. biz bir de kaçağın sahtesini bulmuşuz helal valla.
    kısacası tavsiye olunmaz uzak durun.
    ürünün üstündeki yazılara istinaden çek cumhuriyetinden gelme dedim anlayan varsa ve yanlışsa düzeltiriz:
    https://eksiup.com/p/d330399873tw