şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: atom karınca)
  • bu zamana kadar hakkında kimse nasıl yazmamış şaşırdığım bir youtuber. an itibariyle 230.000'den fazla abonesi olan kanaldır.
    kanalına şu linkten bakabilirsiniz.
    kendisiyle aynı zamanda tanışıyoruz, gerçekten çok tatlı bi adam. samimi birisi ve hiç egoist değil. genellikle pubg ve pubg mobile videoları çekiyor.

ben de kendisinin yolundan gittigim icin (ozentilik degil ama imrendigim birisi) suraya kozmik karinca benzeri kendi kanalimin linkini biraksam ayip etmis olmam sanirim :)
    kozmik az video atiyor diyenlere ikame olur :)
  • ergen olmayan kitlelere hitap eden oyun youtuber'ı. pubg videoları ve anlatımı çok hoş.
  • mizacı çok hoş olan kendisini zevkle izleten bir youtuber. oyunda* öldürdüğü adama küfür etmez, kendisini öldürene de küfür etmez, mizah anlayışı bizim gibi 30'una merdiven dayamış adamlara daha yakın gelmektedir bunun sebebi de kaliteli olmasıdır.
  • pubg oynamamama rağmen izlerken aynı keyfi verebilen kanal.
  • valla reisi beğenerek izliyorum. oyun videosu izlemeyi de saçma bulurum ama bu adam güzel iş yapıyor baya zevkli oluyor izlemesi
  • verdiği tepkilerin çok iyi olduğu pubg oyuncusu olan youtuber. severek izliyoruz.

(bkz: piknikçi)
    (bkz: hoop aldım)
    (bkz: sen bir lobiye dön)
  • severek takip ettiğim youtube yayıncısı. pubg'deki tepkileri çok doğal ve abartı yok. severek takip ediyorum efem.
  • tepkiler cidden efsane. küfür falan da yok, tam bira öyropa beyi. geçen bayırda pusuya yatmış bir elemanı vurduktan sonra verdiği "kalk yerine yat" tepkisi kahkaha attırdı.
  • adamı pusuda yakalayıp vurduktan sonra 'burda boş boş bekleyeceğine git lobide maç bekle' sözüyle yaran youtube kanalı.ancak mobile oyunu pc den oynadığı çok belli . bu yüzden kimse çok iyi oynuyor head-shot alıyor falan. ancak yine de iyi bir insan olduğundan eminim.

önemli edit : weeking adlı arkadaş uyardı. oyuna pc ile girenleri ayrı grupta topluyormuş oyun. adamın boşa günahını aldık kusura bakmasın. kendisini seviyoruz. (hop burdayım, lobiye selam söyle)