• birçok konuda(finans, ekonomi, galatasaray) yazdıklarıyla gönüllerde taht kurmuştur. bol bol yazsın, mümkünse...
  • az bilip çok konuşanlardan.
  • iffetsizliği uygarlık diye yutturmaya çalışanlar familyasından standart tip feminazi. uzak durulası.

(bkz: 23 adamla yatıp geçmişi boşver senleyim diyen kız/#68362490)
  • dursun özbek'in ya da bir akrabasının sözlük hesabı olabilir. galatasaraylı olmadığı kesin.
  • basligina bakmadan insan gibi mesaj attim ama once buraya bakmak lazimmis.

durup duruken insanlarin ailesine kadar kufredebilen terbiyesiz bir insan. engellemek en mantiklisi.
  • bazı sıkıntıları olan bir kardeşimiz.
  • bomboş bir yazar. fikirleri önemsiz, kendisi terbiyesiz ve azılı bir meriç.

yazık.
  • ekşi sözlüğe bu kadar çok yazdığına göre ekşi sözlükteki mal ya da işsiz sayısının yüksek olduğunu düşündüğüm yazar
  • genelde sözlükte ayar yiyenlerin bu başlıkta kendisine çemkirdiği yazar.
    şimdiye kadar hiçbirine cevap vermedim ama (kendimle ilgili olumlu şeyler yazılmamasını özellikle rica ettiğim) "kediciklerimden" gelen birkaç mesaj üzerine kısa bir not yazayım:

yin nam zat suserin gizli değil açık hayranıyım ama düşündüğü gibi her başlığına damlamıyorum, red pill'de bir yazdığına doğrudan cevap vermiştim. baktım; onun dışında son yazdığımız kabaca 10 başlığın ikisinde daha ortak entry'miz var, benim yazdıklarım ne ona cevap, ne onun yazdıklarıyla ilgili.

red pill'cilerin kendilerini aşırı ciddiye almalarıyla ilgili standart bir hezeyan.
    red pill demişken red pill'i çürütmeye falan çalıştığım da yok, red pill'den ziyade red pill'cilerle dalga geçiyorum bol bol, hatta bazılarına kendisiyle barışık red pill'ci arkadaşlar da katılıyor beraber gülüyoruz.

ayrıca iq ve entelektüellikle ilgili hiçbir kompleksi olmayan bir yazar.
  • ahaha adamı benim ayrıca eleştirmeme gerek kalmamış. adam zaten sözlükte yıllardır her konuda ağır saçmalıyormuş, o yüzden şu kahvehane entry'sine kızmayacağım.

(bkz: #83487555)

yazıktır, yaz gardaşım, sedet'in gahvehanasında iyice hevesini al. 110 iq demişler, oradaki rakamlardan biri typo galiba.
hesabın var mı? giriş yap