şükela:  tümü | bugün soru sor
 • e-5'in hemen yanibasindaki bir metro istasyonu daha.

  dikkatimi ceken, istasyonun tavanlari hala kaba siva olarak durmakta. birak boyayi alci bile yok. sanki insaati apar topar bitiremeden hizmete acmislar gibi. cok kotu gorunuyor.

  yoksa yeni bi mimari stil mi la o?
 • (bkz: batcave)
 • "yaptık oldu" zihniyetiyle inşaat halinde kullanıma açılıp öyle bırakılmış akp zihniyeti eseri.

  bu kafaya göre nitelik ve kalite önemli değil, sayı önemli. böyle aptal bir zihniyet.

  ---

  çoklukla övünmek sizi, kabirlere varıncaya (ölünceye) kadar oyaladı. (102, 1-2)

  hayır; ileride bileceksiniz! (102, 3)

  hayır, hayır! ileride bileceksiniz! (102, 4)

  hayır, kesin olarak bir bilseniz... (102, 5)

  andolsun, o cehennemi muhakkak göreceksiniz. (102, 6)

  yine andolsun, onu gözünüzle kesin olarak göreceksiniz (102, 7)

  sonra o gün, nimetlerden mutlaka hesaba çekileceksiniz (102, 8)
 • yürüyen merdivenlerin tavanında sarkıtalar görebileceğiniz metro istasyonu. yakında dikitler de oluşmaya başlar. mağara bilimcilerin kesinlikle görmesi gerek.
 • gecen hafta can dostuma giderken metrodan cikisa dogru yurumeye basladim ve kulagima hatika bir ezgi takiliverdi... saz esliginde bir beyefendi 'bahcede yesil cinari' soyluyordu... cok guzeldi. yere oturup bir daha soyle diyesim vardi.. ama gec kaldigim icin kosturmam gerekiyordu..
 • içeriye girdiğimde koyun kokusu almam sebebiyle metroya binene kadar "acaba gizlice mera da mı kurdular buraya" diye beni düşüncelere iten istasyon ** .
 • babamın yaptığı yoruma göre, "zevksizlerin eseri", annemin yorumuna göre "yerin bin kat dibi".
  halbuki ben mağara görüntülü ilk metro olmasından dolayı, (ciddi ciddi sarkıt var!!) garip bir şekilde beğeniyorum sanırım, melih'in ankara'daki her yeri banyo fayansıyla döşemesinden sonra bu bile güzel gelmeye başladı gözüme galiba.
 • o mağara görüntüsü bilinçli bir şekilde mı yapılmış yani, yeminle aydınlanma yaşıyorum şuan ben ha bugun ha yarın düzeltirler sağını solunu diye düşünüyordum her defasında, mağara görüntüsünden çok sankı yapım aşamasındayken paraları yetmemiş, sıvasını sonra yaparız yea demişler izlenimi veren metro.
 • allahin her gunu (bkz: kozyatağı metro istasyonu)nda yuruyen merdivenlerin bozuk olmasi ve aylardir yapilmaya bile ugrasilmamasi nedeniyle vatandaslarin her sabah sinirlerini oynatan bir metro istasyonudur.

  ustelik dilek ve sikayet kutusunda ne bir kagit ne bir kalem var. aylardir kagit bile koyulmuyor. ınsanlar sikayet etmesin diye vatandaslarin sikayet hakkini bile elinden almalari saygisizliktir.

  yetkililerden rica ediyorum hergun onumden arkamdan yuruyen merdivenler hakkinda kufurler duyuyorum, duzeltin su merdivenleri...

  https://ebelediye.kadikoy.bel.tr/…sikayetoneri.aspx