• sınavda tekrar tekrar okuduğum cümle: "sevgiyi muhteşem bir iyilikle, yücelikle birlikte düşünmek gibi evrensel bir hatamız var. oysa bencil bencilce sever, zalim zalimce. tomi morrisonun da dediği gibi sevgi asla sevenden daha iyi değildir."

bu soruda 30dk kaybettim nedenini sormayın
  • kolektif imgelem ve varsayımın icatlarına inanmanın getirdiği konfor ve iktidarı sikiyim
  • tabii siz imgelemler bakımından size emanet edilmiş bir iktidara her bakımdan narsisistik patinaj çeken bir kadının varsayımsal olarak annelik etmesine şiddetle karşısınız ama...
  • tarih tekrarımı bitirdim, bilgiler kaybolmasın diye kafamı hareket ettirmiyorum şu an
  • evinin dibinde okul mu var?
    -evet
    o zaman seni evinden uzaktaki okula verelim
    - o niye?
    çünkü covid-19 var. toplu taşıma kullan.

(bkz: ösym)

https://twitter.com/…tatus/1302182358838382594?s=20
  • memur olup memuriyet çok da bir bok değil diyenleri önce özel sektöre, sonra da işsizler ordusuna bekleriz. bok neymiş görsünler.

edit: sınava çalışan herkese bol şans bu arada.
  • kronoloji ile sınavı anlatıyorum;

ulan bu zamana kadar hep türkçeden başladım. yine ilk patlayıcı gücümü ona vereyim de mat falan yararım zaten.

bu ne lan, neden ben 2 şık arasında kalıp bu kadar çok zaman harcıyorum.

off bu kadar çok zaman harcadıktan sonra da bu sorular boş bırakılmaz ki. şunu işaretleyeyim.

oh türkçe bitti. o ne lan 60 dakika mı geçmiş?

tamam panik yapma. matematiği yaparsın sen.

ohhh bak ne güzel 15 tane soruyu yardın bile. o ne lan nasıl 40 dakika geçti?

olm o kadar inkılap çalıştım zamanın yetmeyecek. matematiği hemen bırak, tarihten eleniyor zaten millet.

hasiktir inkılap yapamıyorum. aha coğrafya da zor. anaa covid yok lan. eskişehir mi ehehe

ya tamam bırak matematiğe dön bari.

"kalemleri bırakınız"

ebenizi...
  • matematikteki problemleri yapan adam neden memur oluyor aq , gitsin matematik olimpiyatlarına katılsın. orospu çocukları öyle sorular sormuşlar ki o soruyu anlayıp , yorumlayıp çözmek imkansız aq.

edit : imla
  • 75 yaşındaki metin bey'e üzülmekten soruya odaklanamadım. canım metin amcam sonunda emekli olmuş.
  • insanlar bu sınava hazirlanmak için sosyal hayatından ödün veriyor, ailesine, akrabasına, komşusuna hesap veriyor, kimileri işsiz olduğu halde bi şekilde para bulup kitap alıyor evde video izleye izleye hazırlanıyor, her gününü buna ayırıyor, ders çalışmadığı anlar vicdan azabı duyuyor, artık bunalıma girmeye bile hazır haldeyken birileri gelip buraya "insanlar hala memur olmaya çalışıyo yaaaaa" yazıyor. onlar gibi gerizekalı olmak varken memur olmayı tercih edenlerin girdiği sınav.
hesabın var mı? giriş yap