şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pek inandırıcı gelmemekle birlikte, kpss 2010 kopya skandalının temelinde yatan olay imiş bu

bu kadar ucuza gitmemeliydi..
  • süper bir kıvırma açıklaması. yersen.
    doğal olarak, her zamanki gibi, bu olay da münferit bir olaydır. kurum içindeki alçak bir çetenin yaptığı bir iştir. cemaatle falan zinhar alakası yoktur. sorumlular yakalanıp cezalandırılacaktır.
    bir de bu sayede ösym içinde cemaatin eline geçiremediği noktaları da ele geçirebilmesi durumunda, ohhh, ballı lokma tatlısı, maklube üzerine.
  • - 10 bin dolara hallederiz.
    + yap bi güzellik be abicim. daha dil tazminatı için kpds'si var, askerden kaçmak için ales'i var. ayağımız alışsın.
    - mümkün değil abi. arkadaşım vize sorularını 7 bine satıyor. yoksa seni mi kırıcam.
  • ulan devlet devlet değil bildiğin ticarethane. adamlar senin benim malımı yıllarca sattılar. sonunda kendileri üretip satıyorlar. helal olsun, gelişme var.
  • 350 kişinin tüm soruları doğru yaptığı söyleniyor. bunun en az 10 katı tüm soruları doğru yapmama veya yapamama becerisini göstermiş olmalı. 350 çarpı 10 = 3500. 3500 çarpı 10.000 eşittir 35.000.000 $. 3 + 5 kaç eder? 8. ve kpss'nin 8. yılı.
  • (bkz: #20202064)
  • yaa ne satılması, ne 10000 doları, kimi kandırıyorsunuz kardeşim. suçlu belli. kpss 2010 kopya skandalı başlığını okursanız bu sorular 10000 dolara satılmış iddiasının uydurma olduğunu görebilirsiniz. savcı yahut hakim suserlarımız suçluyu buldu, yargıladı, hüküm verdi. ben de okudum, vaay be dedim. neler dönmüş serhat görüyor musun? daha beni kimse inandıramaz soruların birileri tarafından 10000 dolara satıldığına. cemaat dağıtmış soruları işte
  • her seyi satar ki$i, eger insanligi zaten satilmi$sa. kpss 2010 sorularinin satilmasi da bi sey mi sanki, bunun yaninda.
  • cemaatçileri rahatlatmıştır. kendileri bile inanamıyorlar aklandıklarına (!).

(bkz: köstebek)