şükela:  tümü | bugün
  • tek kelimeyle mukemmel bir ortam. sahipleri, calisanlari, ortamin dogalligi ve tabi ki icinde barindirdigi hayvanlar... hepsi insana harika bir enerji veriyor. oraya gidip dolu dolu bir gun gecireceksin, zınk diye butun derdinden tasandan kurtulacaksin. terapi gibi vallahi.
  • ülke sınırları içerisinde bu işi iyi ve severek yapan sayılı insanlardan olan mükemmel bir çift tarafından hizmet veren çiftlik. hayvan besleyenlerin korkulu rüyası olan sömürücü kişilerin aksine buradaki insanlarla konunun en son geldiği yer paradır. facebook ve youtube'dan düzenli olarak bilgilendirici videolar çekerek köpek sahiplerini, köpek severleri dahası hayvan severleri bilinçlendiriyorlar. ekstra bir durum olmaması durumunda hemen her zaman online ya da telefon ile yardım alabiliyorsunuz. gerek hayvanlarla dolu güzel bir gün geçirmek adına gerekse köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan eğitime, konaklamaya bırakabileceğiniz harikalar diyarı.
  • köpeğe olan ilgisi hayvan sevgisinden ziyade ego tatmini (güçlü olsun, güzel olsun, saldırgan görünsün vs.) olan bir millete sabırla aklın/bilmin ışığında yol gösteren çiftlik/ youtube kanalı.
  • köpek seçimindeki kriterler, köpek bakımında ve eğitiminde yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında birçok yararlı bilgi veren youtube kanalı.

    https://youtube.com/user/kralailesitv adresinden ulaşılabilir.
  • bugün çağrı'yı evimizde misafir ettik. çok ilgili ve olaya hakim... kapıdan girer girmez dino üzerinde harika bir etki kurdu. kaybettiğimiz sürü liderliğiniyse bize geri verdi... köpek eğitiminden ziyade sahip eğitimi yapan ve sürünün huzur içinde, kurallar çerçevesinde mutlu mesut yaşaması olanağının önünü açan bir zihniyeti getirdi evimize, sağolsun...