şükela:  tümü | bugün
 • 17 mayıs 2010 pazartesi günü gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak ödüllerdir. adayların belirlenmesinde her yıl gördüğümüz büyük özen gösterilmiştir. bu sayede en iyi şarkı adayları arasında bir serdar ortaç ürününü, en iyi grup dalında albümü 2010'da çıkan hepsi'yi, en iyi söz dalında açık adres'i, en iyi çıkış adayları arasında ise ayşe özyılmazel'i görebiliyoruz.

  bu sene müzik türüne göre adaylıklar kaldırılmış, tüm kadınlar, erkekler birer adaylık altına toplanmışlar. törenin gidişatı daha akıcı olur diye sevinebilirdik bu duruma ama kendimizi kandırmayalım. kral tv müzik ödülleri'nden bahsettiğimize göre elbette tutuk, yapmacık, provasız bir ödül töreni bizleri bekliyor.
 • internet üzerinden oylama yapabilmek için 0.80 tl vermeniz gereken ödüllerdir
 • şu sıralar kırmızı halı seremonisinin gerçekleştiği ödül töreninde sahiplerini bulacak olan ödüllerdir. son derece güzel, renkli ve şık hanımefendiler görüyoruz kırmızı halı üzerinde. duyduklarıma göre yıldızlar aylar öncesinden hazırlanmış bu tören için. adeta şıklık yarışı yaşanıyor.

  ve murat kekilli de görülmüştür kırmızı halıda. kendisi gecenin en dikkat çeken ismi.
 • sözlükte pek takılmayan ödül törenleri. oysa neler kaçıyor. onur ödülünü fehmi koru veriyor, sıla sevişmeden uyumayalım şarkısıyla en iyi şarkı sözü ödülünü alıyor, ajda pekkan ve enbe orkestrası playback yapıyor falan.
 • onceki versiyonlarini teminat gostererek odul almayan sarkicinin kalmayacagini rahatlikla soyleyebilecegimiz bir odul toreni. neden varsin kral tv muzik odulu?
 • ibrahim tatlıses'in teşekkür konuşmasında "ödüllerle bizi gururlandırdınız, kırbaçladınız" dediği ödül töreni. bir an dondum kaldım, ne kırbacı, ibrahim tatlıses'i kim dövdü kaşla göz arasında diye, meğer "kamçıladınız, teşvik ettiniz" deme gayreti içindeymiş, iki dakika sonra uyanabildim.
 • en iyi grup dalında yarışan grupları manga, bulutsuzluk özlemi, hepsi, duman olarak görünce en temizinden bi siktir git dediğim ödüllerdir.
 • türklerin ödül töreni düzenleyemediğinin kronikleşmiş kanıtıdır
 • müzik adına verilen ödüllerdir. ama ne hikmetse sahnede canlı performans sergileyecek adam gibi bir şarkıcı bulamamışlar. güya en iyilerin ödüllendirildiği bir törende, sahnede şarkı söyleyen isimler playback yapıyor. ne hoş.
 • başka bir ülkede, 16. düzenlenen bir ödül töreninin hala ilk gün ki amatörlüğünü koruduğunu göremezsiniz.

  başka bir ülkede, ödülü alanın ya da canı sıkılanın kalkıp gittiği, koltukları yavaş yavaş boşalan bir ödül töreni göremezsiniz.

  başka bir ülkede, ödülü alan kişinin tuvaletten koşarak ödülü almaya geldiğini göremezsiniz.*

  başka bir ülkede, o ülkenin en önemli süperstar'ının*, o ülkenin önemli bir orkestrası* ile sahneye çıkıp playback yaptığını göremezsiniz.

  %100 bize ait bir organizasyon. biz daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu!