şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle kral pop tv'de yayinlanan ve saskinlik yaratan kusak.

  kral pop tv'nin yabanci video kliplere yer verdigi program kusagi.

  (bkz: madonna)
  (bkz: frozen)
 • soyadını hatırlamadığım özlem isimli güzel bir kadının sunduğu kuşak.
  ya da öyle olmasını umuyorum. özlem'in soyadını bilen varsa iletsin
 • kral pop tv'deki kuşaklardan dolayı uzun zamandır açılmasından şüphelendiğim ve nihayetinde sessiz sedasız yayına başlamış olan kanaldır. ama fazlasıyla sessiz sedasız olmuş durumda.

  test yayını yapmıyorlar belli ki, öyle bir ibare yok ekranda. diğer yandan kral pop tv'nin avrupa frekansı üzerinden yayına başlamışlar. açıldık, açılıyoruz diye herhangi bir reklam yapılmadan, kimselere duyurulmadan, deneme - yanılma yayını gibi kimsenin haberi olmadan yayına başlaması enteresan. zira kral tv ve kardeşleri artık doğuş yayın grubu'nun himayesinde ve kral world tv, henüz kral medyayı satın almadıkları günlerden beri doğuş grubu'nun aklında olan yabancı müzik kanalı projesini gerçekleştirmeye soyundukları hamle gibi duruyor. neden bu kadar habersizce, usulcacık yayına başlatmışlar anlamadım o yüzden. ekran grafikleri falan da çok çiğ. şarkılar belli bir sıralamayla dönüp duruyor. ekranda test yayını yazmasa da test yayını gibi bir şey olabilir. belki de 2014 içinde şatafatlı reklamlarla duyururlar gelişini. bekleyip göreceğiz.
 • kral tv en güzel kanalı.

  zannımca mtvden ve özellikle de numberone tvden kat kat daha güzel ve daha başarılı bi kanal olmuş. bi kere habire aynı sarkı listesini vermiyo adamlar. eski hitlere de yer vermeleri gayet hoş oluyo.

  daha yeni linkin park'ın numb parçasını verdiler. çok duygulandım lan.

  umarım böyle devam ederler. bütün gün hiç sıkılmadan bu kanalı dinliyorum.
 • internet sitesi de hizmete girmiş olan kral tv yenisi :

  http://www.kralworld.com/

  yayınlarındaki görüntü kalitesi maalesef oldukça düşük. diğer doğuş yayın grubu kanallarındaki gibi çözünürlüğü daha yüksek bir görüntüsü olsa ve tabii ki 16:9 olsa daha bir tercih edilebilir bir kanal olabilir. şimdilik kapatılan bir kanalın yerine geçici müzik yayını yapan bir stepne kanal görünümündeler bu halleriyle.

  kral tv, 1994 yılında mtv'nin türkiye'deki frekansını satın alarak yabancı müzik kanalı olan o kanalı kapatarak yerine türkiye'nin ilk müzik kanalını kurmuş, sayısız insanın tepkisine yol açmıştı. üzerinden 20 yıl zaman geçti, türkiye'de bir çok yabancı müzik kanalı yayın hayatına başladı ve hatta kimileri veda bile etti, kral tv 20 sene önceki bu hareketinin telafisini bir yabancı müzik kanalı kurarak ancak yapabiliyor. e yolları açık olsun.
 • new,hit, hot ve flashback konseptini beğendiğim müzik kanalı. az önce brother louie'yi yayınladılar, güne keyifli başladım.
 • (bkz: #55466009)
 • 101.0 frekansında yayına başlamış radyo. sabahtan akşama kadar araba kullandığım bir günde hiç kanal değiştirme ihtiyacı hissetmedim. harika şarkılar çalıyorlar.

  sadece müzik değil söz de içeren, üstelik güzel sözler içeren şarkıları çalmaları dikkatimi çekti.
 • konsepti hoşuma gitmiş, bütün gün top 40 çalıp yeni şarkılardan tiksindiren radyolar arasından gözümde sıyrılmıştır.

  şu an için tekrara düşmeden gitmesi oldukça iyidir. aralara geçmişten hitleri koyması da iyi fikirdir. keyifle dinliyoruz.
 • capital radio'nun yerine gelmesi haricinde oldukça başarılı ve umut vaadeden radyo kanalı. dj'leri oldukça başarılıdır. top 40 listesini hissettirmeden geçmişle harmanlayıp mide bulandırmadan radyo dinleme keyfini verebilmektedirler. pazar günü oldies yayınını dinlemek için araba sürdüren bir radyo bile denilebilir.