şükela:  tümü | bugün
  • kaynak kim amk prens sen misin?
  • kraliçeyi savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama kadın 98 yaşında lan. sanki cenk meydanından kaçıyor
  • veba salgınından kaçan dedesi henry'nin izinden gitmiştir... bu arada bizimki nerde bilen var mı?
  • 97 yaşındaki kocasını da beraberinde almıştır, vay amk bu ne yaşama arzusu

edit: vay amk, düzeltiyorum 98.
  • elizabeth herkesi gömer. ben doğduğumda yaşlıydı , ben yaşlandım bu hala aynı duruyor, pes yani.
  • kraliçenin londra'da ikamet etmediğini, ve kanun gereği hala londra'ya girerken belediye başkanından göstermelik de olsa izin alması gerektiğini bilmeyen, bunun yanında velaht prens charles'ta covid-19 çıktığından da bihaber kişinin kaynaksız iddiası. belki ıslak rüyalarda ingiltere kraliçesi ile cumhurbaşkanımızı bir tutuyorsunuz ama günlerdir insan içine çıkmayan, bakanlarıyla bile telekonferans yaparak ülkeyi yönetmeye çalışan ki doğru bir davranış, cumhurbaşkanımızdan farklı olarak, lral ve kraliçeler seçimle başa gelmez. monarşinin devam ettiği ingilyere gibi ülkelerde sembolik önemleri büyüktür ve halk tarafından sevilirler (seçilen liderlerden daha çok). bu sebeple zaten yaşı baya ileri olan kraliçenin ölmesi halkta daha büyük panik yaratabilir. seçilen bir lider ölürse, allah gecinden versin (bakmayın öyle silivri yazın da nemli ve sıcakmış), yerine birini seçeriz. kraliyet ailesi gümlerse ingilterede daha büyük olay.
  • yeni degil 1 hafta once windsor kalesi'ne gitmisler. normalden daha erken gittigi yazilmisti gazetelerde.

kacmis diye baslik acilmis ama ya ne yapsaydi? 93 yasinda kadin. kocasi da 98 olmus bu arada. ne yapsalardi? boris'e mi guvenselerdi?!
  • bir saraydan çıkış başka saraya geçme durumudur. oğlu dede oldu daha kral olmadı, belki bu korkuyla oğlunun önünü açar.
  • dis guclerin en tepesindeki kisiyi de etkiledi bu virus. yoksa bu virusu biz mi urettik?