şükela:  tümü | bugün soru sor
 • komplo teoristleri toplanın.

  ingiliz kraliyet ailesinin, 1.6 milyon takipçili resmi instagram hesabı mevcut. bu hesapta aile adına paylaşımlar yapılıyor.

  biliyorsunuz cumhurbaşkanı erdoğan da şu ara londra ziyaretinde. bugün de kraliçe ile bir görüşmesi oldu. görüşmeyi kraliyetin instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak duyurdular. ancak fotoğraf çok ilginçti.

  fotoğrafta erdoğan, doğal olarak kraliçeye bir miktar eğiliyor. ortaya değişik bir görüntü çıkıyor. esas bomba ise arkada, duvardaki tabloda da çok benzer bir görüntüde bir at olması. baktığınız zaman anlayacaksınız. kaynak

  bu kraliyet aileleri hep bir entrika, hep bir zehir, hep bir mesaj, hep bir üstünlük kurmak peşinde ya. iyi ki osmanlıları sürmüşüz de kurtulmuşuz.

  edit: aşağıdaki bir mesajda*, kraliçenin başkalarını da bu tablo önünde karşıladığı söylenmiş. inceledim. bu adamların hiçbiri devlet başkanı değil. hemen hepsi büyükelçi. 1200 odalı bir sarayda herhalde devlet başkanı karşılama odası ile düşük seviyeli misafir karşılama odaları farklı.

  araştırmaya koyuldum. en bariz örnekler abd ve rusya devlet başkanlarıdır diye girdim google'a.

  obama'nın karşılandığı oda merkel

  biraz daha arattım, kadın bütün devlet başkanlarını bu odada karşılamış. afrika ülkelerininkileri bile. kaynak kaynak 2 kaynak 3 kaynak 4

  erdoğan'ın karşılandığı odada ise hep düşük rütbeli görevliler karşılanmış. google görsellerde "elizabeth receives ambassador" diye aratınca full bu odanın resimleri çıkıyor. kaynak

  ilginç.

  not: bu odada karşılanmış yarak kürek olmayan ülke başkanı fotoğrafı varsa, bana gönderirseniz onu da bu mesaja ekleyeceğim. ancak şu ana kadar ben rastlayamadım. erdoğan'ın karşılandığı odada itibarlı hiçbir ülke başkanı karşılanmamış gibi.

  edit 2: bu odada en yüksek düzeyli olarak şimon peres ağırlanmış. bana gelen mesajlarda en yüksek o vardı. ab ülkeleri, rusya, çin, abd, kanada gibi g-8 klasmanındaki ülke liderleri bu odada ağırlanmıyor anlaşılan.

  edit 3: arkadaşlar, olay erdoğan'ın eğilmesi değil. erdoğan'ın eğilmesi ile atlı tablonun oluşturduğu şaşırtıcı uyum ve bunun en iyi açıdan şak diye yakalanıp, tak diye resmi hesaptan paylaşılması.
 • şu pozu 90'larda bir başbakan verseydi, bin tane kepsi yapılır akp facebook gruplarında paylaşılır dururdu. yanına da erdoğan'ın obama'nın karşısında ayak ayak üstüne attığı bir poz...

  erdoğan, kraliçe'nin önünde iki büklüm olunca ise hiçbir aktroll'ün sesi çıkmıyor. adeta ölü taklidi yapıyorlar. ama ingiliz kraliyeti ilginç bir mesaj vermiş.

  o tablonun orada olacağını ve fotoğrafların bu açıdan çekileceğini bilenler ingilizler. her şey ayarlanmış. ve bu fotoğraf alınmış. yetmemiş, resmi hesaptan bu fotoğraf servis edilmiş.

  diplomasi, mesaj işidir. mesajlarını vermişler. açıktan bile değil, subliminal mesajlar bile hayvan gibi değerliyken, göz göre göre verilen bu mesaj erdoğan'ın karizmasına sağlam bir darbedir. geçmiş olsun.

  e ama tabi bunlar da kaç yüz yıllık hanedan aq. bunların entrikalarının okumak bile insanın iq'sunu arttırıyor, öyle alavere dalavere var bunlarda. bunlarla aşık atmak zor. kasımpaşa'ya benzemez bu işler reis.
 • yav ne aktroll'ü amk 92 yaşında ki kadın ile selamlaşırken nezaketen eğilmiş.

  çomarın cidden sağcısı solcusu olmuyor çomar çomardır.
 • sonra reyiz bbc muhabirini neden azarladı. adamın kibarlığa olan inancını kaybettirdiniz.
 • elbette tesadüf değildir.
  bunlara sorsan obama'nın elinde beyzbol sopası tesadüftü.

  at kimin atıysa uysal bir ata benziyor.
 • portekiz reisini karşılarken de o at orda. at kafalı paranoyaklar
 • kraliyet ailesinin fetöcü olduğunu gösteren fotoğraftır.
 • bildiğin mesajdır. aksini iddia eden fetöcüdür, pkk´lıdır, nereye varmak istemektedir.

  daha önceden sözlükten de bu tarz mesajlara dikkat çekenler oldu.

  https://seyler.eksisozluk.com/…bir-mesaj-mi-veriyor

  not: bu tarz mesajlar hakkında daha önce de şu entry´de bahsetmiştim.

  (bkz: #51410060)